نمایش 1 - 10 از 349
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تا یک ماه آینده طبق برنامه سراسری وزارت بهداشت، موضوع کمبود شیرخشک رفع می‌شود.
کارشناس رسانه و فضای مجازی در استان همدان با روایت‌گری سه موضوع «شکست امپراتوری دروغ»، «جنگ غزه» و وجود مقبره «استر و مردخای» در همدان گفت: امروز رژیم صهیونیستی که شکست ناپذیر و سیستم امنیتی او نفوذناپذیر بود، با طوفان الاقصی درهم شکسته شده است.
فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان از کشف ۱۷ قلم اشیاء تاریخی و فرهنگی مربوطه به هزاره اول قبل از میلاد در یک زمین کشاورزی خبر داد.
سخنگوی وزارت دفاع:
سخنگوی وزارت دفاع با بیان اینکه روزگاری دشمن اسلحه به ما نمی‌داد گفت: امروز ما صاحب قدرت تسلیحاتی مدرن و پیشرفته هستیم و ایران اسلامی توانسته است استکبار را در زمین و زمان شکست دهد.
امام‌جمعه نهاوند :
امام‌جمعه نهاوند گفت: استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار همواره در کنار اشرار و ظالمان عالم و در مقابل مظلومان قرار دارند ولی پیروزی نهایی برای مؤمنان خواهد بود.
عشق وطن به رخ جهانیان کشیده شد؛
راهپیمایی روز سیزده آبان امروز در 9 شهرستان همدان برگزار و اقشار مختلف مردم با حماسه آفرینی خود در این راهپیمایی، ضمن تجدید بیعت با ولایت و آرمان‌های امام و شهدا، با شعار محوری «نظم نو جهانی با نسل آرمانی» بار دیگر عشق به وطن را به رخ جهانیان کشیدند.
حجت الاسلام کریم سرافراز امروز در دیدار با خانواده شهید اسحاق علی عیوضی از شهدای دانش آموز استان همدان اظهار کرد:خدا را شاکریم که در هفته بسیج دانش آموزی در منزل شهید حضور یافتیم.
شفافیت در سیاست امروز، به معنای حق دسترسی شهروندان، به برخی از اطلاعات داخلی هر سازمان بوده و دامنه، دقت و به‌موقع بودن اطلاعات از مهم‌ترین مولفه‌های آن به‌شمار آمده و نبود هر کدام از این عوامل عدم شفافیت خوانده می‌شود.
گویی تاریخ بر بلندی‌های قله آزادی ایستاد و مادران انقلاب را بر بالین فرزندان خفته به خون نظاره‌ کرد و تبلوری از حماسه به دنیا منعکس شد، گویی آیینه چشمان محمدها با تصویر تمام‌قد ایرانی آباد و مستقل پر شد و مادرانشان پی رد خون و پروانگی‌ فرزندان در پنجم آبان ۵۷ به ایرانی اسلامی و انقلابی رسیدند.
گزارشی از عصر ارتباطات و تلفن‌های بی‌پاسخ ادارات در اسدآباد؛
در شهرستان اسدآباد بیش از 84 دستگاه دولتی و غیردولتی وجود دارد که عدم پاسخگویی کارکنان به تلفن‌های ادارات در زمان تماس ارباب رجوع موجب نارضایتی آنان شده است.

صفحه‌ها