وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 12:50   |   کد مطلب: 11019
ملت‌های بیدار شده بنای کنار گذاشتن مقاومت را ندارند/ حماسه بسیجیان در جنگ نرم به عظمت دفاع مقدس است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین به‌ همراه جمعی از بسیجیان با حضور در حرم مطهر امام خمینی با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کرد.

به گزارش نافع به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار محمدرضا نقدی لحظاتی پیش به‌ همراه جمعی از دریادلان بسیجی با حضور در حرم مطر امام خمینی(ره) با آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

حاضران در این مراسم با حضور پرشور خود یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به‌ همراه جمعی از بسیجیان سلحشور با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ امام خمینی(ره) بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب عهد و پیمان بستند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم همچنین با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی، همسر مکرمه امام خمینی(ره) از رشادت‌ها و فداکاری‌های بانوی بزرگ انقلاب تجلیل کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به‌ همراه جمعی از بسیجیان با حضور بر سر مزار شهدا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی مزار این شهیدان را گلباران و عطرافشانی می‌کنند.

گفتنی است، مراسم تجدید میثاق امروز به همت بسیج ادارات کشور و توسط بسیج ادارات سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران برگزار شد.

سردار نقدی در مراسم تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) اظهار داشت: خدا را شاکریم که یکبار دیگر به ما توفیق داد در چنین ایامی به محضر اما راحل شرفیاب شده و سالروز بسیج مستضعفین را تبریک بگوییم.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیجیان مشق جنگ فرهنگی را به پایان رساندند، گفت: بسیجیان در عرصه جنگ نرم و جهاد فرهنگی حماسه‌ای را به عظمت دفاع مقدس خلق می‌کنند.

انتهای پیام/ر.ح

   

دیدگاه شما