وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 23 خرداد 1394 ساعت 12:31   |   کد مطلب: 14796
شهروندان و مسئولان شهرستان کبودراهنگ پای بزرگترین طومار گزاره برگ ملی را امضا کردند.

به گزارش نافع، به نقل از کورنگ، انتشار گزاره برگ ملی ایران موج حمایت اقشار مردمی این شهرستان را در پی داشته است. گروه های مردمی و مسئولان کبودراهنگ در اقدامی خودجوش در بخش های مرکزی، گل تپه و شیرین سو به امضای این گزاره برگ پرداختند؛ فرماندار کبودراهنگ، ائمه جمعه بخش های سه گانه شهرستان و برخی مسئولان اجرایی شهرستان، همراه با اقشار مردم پای گزاره برگ ملی را امضا کردند.

ائمه جمعه بخش های سه گانه کبودراهنگ نیز ضمن محکوم کردن فزون‌خواهی آمریکا از دولتمردان خواستند تا در برابر زیاده خواهی های دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکای جهان خوار بایستند.

 یکی از امضا کننده گان طومار ملی که خود را از جانبازان دفاع مقدس معرفی می کرد از خبرنگار کورنگ خواست تا پیام او را به مسئولان برساند.

گره کانی گفت: نقض عهد عادت کشورهای غربی به ویژه آمریکایی‌ها است؛ از دولتمردان کشورم می خواهم نسنجیده فریب دغل بازی های آنها را نخورند و مطمئن باشند ما ملت ایران تا آخرین نفس پای خاک، ناموس و عزت خود ایستاده ایم.

وی گفت: ما به عهدی که با رهبرمان بسته ایم وفاداریم و جانمان را فدایش می کنیم واز اصول شش گانه مورد تاکید رهبر عزیزمان در مذاکرات هسته‌ای با همه وجود حمایت می کنیم.

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما