وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 تير 1394 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 15104
در راستای اجرای طرح تجمیع 2 و ایجاد ساختار استانی دانشگاه آزاد اسلامی، روسای شش شورای تخصصی، اداری و مالی ، آموزشی، پژوهش و فناوری، عمرانی، برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان و دانشجویی وفرهنگی در استان همدان برگزیده شدند.

به گزارش نافع، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان در جلسه شورای اداری استان که در سالن کنفراس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان برگزار شد گفت: در تشکیلات جدید هیات امنای استانی، رکن اصلی چارت سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان است و شوراهای تخصصی از بازوان محوری هیات امنا استان در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌های اساسی هستند.
سعید جامه بزرگی افزود: شوراهای تخصصی شامل شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی، شورای دانشجویی- فرهنگی و ورزشی، شورای پژوهش و فناوری، شورای اداری و مالی، شورای عمرانی، شورای برنامه‌ریزی و اقتصاد دانش‌بنیان و شورای زنان فرهیخته استان با ترکیب معاونان مربوطه واحدهای دانشگاهی وروسای واحد ها و مراکز دانشگاهی می توانند گام موثر و مفیدی را در حرکت رو به رشد دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان همدان بردارند.
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی همدان تصریح کرد: با راه‌اندازی دبیرخانه هیات امناء و ساختار جدید آن، شوراهای تخصصی باید با پشتکار و جدیت و همکاری گرفتن از خرد جمعی، همدلی و محبت به یک برنامه‌ریزی مدون در این شوراها برسند و در حل مشکلات حوزه مربوطه گام‌های محکمی را بردارند.
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان هم درباره نقش شوراها و شرایط انتخاب روسای شوراهای تخصصی خاطرنشان کرد: در ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی که  مبتنی بر امر شورا و مشورت است باید مشکلات دانشگاه را شناسایی و با حل این مشکلات از طریق این شوراها، درخت تنومند دانشگاه آزاد اسلامی را سرفراز نگه داریم.
سید علی اصغر تروهید گفت: هر کدام از شوراها با توجه به حوزه تخصصی خود باید روز به روز دامنه فعالیت خود را گسترده‌تر کنند تا بتواند نظارت همه جانبه‌ای بر مشکلات و حل آنان در استان ایفا نمایند.
در ادامه این جلسه انتخابات روسای شش شورای تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان برگزار شد و در پایان رای گیری سعید جامه بزرگی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان  به عنوان رئیس شورای برنامه‌ریزی و اقتصاد دانش‌بنیان،  "اصغر تیموریان مطلق" معاون آموزشی واحد همدان به عنوان رئیس شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی، داریوش جاوید رییس واحد ملایر به عنوان رئیس شورای اداری و مالی، مجتبی بابایی رییس واحد تویسرکان به عنوان رئیس شورای دانشجویی، فرهنگی و ورزشی، حسین سلیمانی معاون پژوهش و فن‌آوری واحد ملایر به عنوان رئیس شورای پژوهش و فناوری و مظاهر روزبهانی معاون عمرانی واحد ملایر به عنوان رئیس شورانی عمرانی استان با اکثریت آرا انتخاب شدند.

دیدگاه شما