وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 شهريور 1394 ساعت 08:55   |   کد مطلب: 16118
دفتر رییس جمهوری با انتشار پیامی از استقبال پرشور و کم نظیر مردم با ایمان و غیور خطه زرخیز و فرهنگ پرور استان همدان، قدردانی کرد.

به گزارش نافع از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این پیام تاکید آمده است: "

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم با ایمان و غیور خطه زرخیز و فرهنگ پرور همدان با استقبال کم نظیر خود در سفر کاروان دولت تدبیر و امید به این استان، شور و نشاطی تازه آفریدند و با نمایشی باشکوه از همدلی و همزبانی ملت و دولت، آغازی پرنشاط را برای هفته دولت رقم زدند و عظمت اقتدار سیاسی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آشکارتر ساختند.
استان تمدن ساز همدان در سایه سار الوند سرافراز، همواره بستر پرورش مردمانی دلاور و سربلند و نخبگان و دانشمندانی سرآمد بوده است که انوار حضور ماندگارشان روشنایی بخش دیدگان هر مشتاق علم و جویای معرفت است.
یقیناً این کانون علم و تلاش، برای پویایی افتخارآمیز خود، شایسته توجه و رسیدگی مسئولان اجرایی کشور است؛ راهبردی که دولت تدبیر و امید با تکیه بر تمامی امکانات، تحقق آن را در صدر برنامه های خود قرار داده است.
بی شک اجرایی شدن تصمیماتی که در این سفر اعلام شد با اتصال راه آهن همدان و بهره برداری از طرح های آبرسانی، صنعتی و معدنی و فراهم آمدن زمینه حضور پرنشاط و مشارکت بخش خصوصی و بهره گیری مطلوب از ظرفیت ها و قابلیت های فراوان منطقه، در آینده ای نزدیک آینده ای پرامیدتر برای شکوفایی و توسعه استان را رقم خواهد زد.
بر خود فرض می دانیم از همراهی و همدلی صمیمانه اقشار مختلف مردم با کاروان دولت تدبیر و امید، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه همدان، ائمه گرامی جمعه و جماعات، روحانیت معظم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، هنرمندان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، ورزشکاران، کشاورزان، جوانان پرشور، عموم اصحاب رسانه، نیروهای خدوم نظامی و انتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی،صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.
از خداوند بزرگ توفیق خدمت بیشتر و مؤثرتر به مردم قدرشناس و تلاشگر این استان را مسألت داریم.
                                                                                                         دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران"

پایان پیام/م.د

دیدگاه شما