وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 شهريور 1394 ساعت 13:42   |   کد مطلب: 16291
فرمانده انتظامي ملاير از شناسايي و دستگيري عامل ارسال ايميل هاي مشكوك و اتهام آميز توسط پليس اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ شعبان ترک نيا افزود: در پي ارائه شکوائيه توسط سه نفر از شهروندان ملايري مبني بر هتک حيثيت در فضاي مجازي ،موضوع در دستور کار پليس فتاي انتظامي شهرستان قرار گرفت.

اين مقام مسئول در ادامه افزود: در بررسي هاي اوليه توسط كارشناسان امر مشخص شد؛فردي ناشناس با ارسال چندين فقره ايميل با منتسب نمودن اعمال برخلاف واقع به شکات اين پرونده ، موجبات هتک حيثيت آنها را فراهم کرده است.

وي در ادامه تصريح کرد: بر اساس نظريه ي كارشناسان پليس فتاي شهرستان ، متهم با استفاده از شگرد هاي خاص همواره سعي در پنهان ماندن هويت خود را داشت كه با پيگيري مستمر وبکارگيري روش هاي علمي واطلاعاتي وشگرد هاي فني و تخصصي، فردي با هويت معلوم که از همکاران قديمي شاکيان بوده و با هم اختلاف قبلي داشتند، شناسايي و به اتهام نشر اکاذيب بر عليه اشخاص تحويل مقام قضايي شد.

سرهنگ ترك نيا در خاتمه با اشاره به توانمندي علمي وفني پليس فتاي شهرستان ملاير ،از عموم شهروندان خواست تا در صورت مواجهه با موارد مشکوک مراتب را سريعاً با کارشناسان اين پليس در ميان بگذارند تا ضمن برخورد قانوني ، زمينه ي هر گونه سوء استفاده هاي احتمالي توسط افراد فرصت طلب سلب شود.

پایان پیام/م.د

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما