وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 شهريور 1394 ساعت 12:24   |   کد مطلب: 16446
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به دولت برای کمک گرفتن از بسیج در امر اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: چندی پیش سردار دهقان وزیر دفاع با من تماس گرفتند و گفتند قرار است جلسه ای در این خصوص برگزار کنند.

به گزارش نافع، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به دولت برای کمک گرفتن از بسیج در اقتصاد مقاومتی و استقبال دولت از این برنامه‌ها  اظهار داشت: چندی پیش سردار دهقان وزیر دفاع با من تماس گرفت و گفت قرار است جلسه ای در این خصوص برگزار کنند.

 

وی با بیان اینکه هنوز منتظر اعلام زمان نهایی این جلسه هستیم، گفت: این جلسه پس از پیشنهاد رهبری و با پیگیری آقای جهانگیری قرار است برگزار شود.

 

نقدی همچنین تصریح کرد: در اوایل دولت قبلی طبق روال گذشته، برخی از پیشنهادات خود را در عرصه اقتصاد مقاومتی به صورت مکتوب به دولت ارائه دادیم که البته جوابی هم به ما داده نشد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: ما این طرح ها را به صورت پیشنهاد به دولت داده ایم؛ ولی طراحی اصلی بر عهده خود دولتمردان است.

پایان پیام/م

دیدگاه شما