وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 6 مهر 1394 ساعت 12:39   |   کد مطلب: 16488
مدیرکل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری استان همدان با تأکید بر روز جهانی گردشگری و تقارن این روز با جشنواره بین المللی فیلم‎های نوجوان، گفت: برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم های نوجوانان ایران، فرصتی طلایی برای همدان و معرفی فرهنگ غنی و دیرپای این شهر است

به گزارش نافع، ریحان سروش‌مقدم اظهار کرد:‌ نوجوانان از ظرفیت‌های بسیار خوب برای صنعت گردشگری آینده هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری استان همدان با تأکید بر روز جهانی گردشگری در پنجمین روز از مهرماه و تقارن این روز با ایام جشنواره فیلم نوجوانان، ‌گفت:‌ امسال شعار هفته گردشگری «نوجوان  امروز،‌ گردشگر فردا» است.

وی با بیان اینکه از برگشت دوباره جشنواره فیلم به همدان بسیار خرسندیم، افزود: با وجود فرصت کوتاه برنامه‎ریزی برای مسئولان استان، شاهدیم برنامه‌های جشنواره به خوبی پیش می‌رود.

سروش‌مقدم یادآور شد: شرایط کنونی جهان اسلام و اعلام عزای عمومی، بخش‌هایی از جشنواره را تحت تاثیر قرار داد، ‌اما کیفیت مدیریت و سازماندهی برنامه‌های جشنواره عالی بوده است.

وی از انگیزه فراوان در بین مجریان برگزاری جشنواره و مردم خبر داد و افزود: ‌تمام کمیته‌های مرتبط با جشنواره فیلم نوجوان تلاش می‌‎کنند تا این رویداد در بالاترین سطح اجرا شود و جشنواره در همدان باقی بماند.

پایان پیام/م.د

دیدگاه شما