وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 9 شهريور 1393 ساعت 13:48   |   کد مطلب: 9257
مراسم روز فرهنگ کبودراهنگ در همدان برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ از برگزاری مراسم بزرگداشت روز فرهنگی کبودراهنگ همزمان با هفته دولت در همدان خبر داد.

به گزارش نافع به نقل از کورنگ،  سید حسین جعفری با اعلام این خبر گفت: برنامه روز فرهنگ کبودراهنگ از زیرمجموعه برنامه های فرهنگی جشنواره تابستانی استان همدان است که با همکاری مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان برگزار شد.

وی از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در این مراسم خبر داد و گفت: فرماندار شهرستان و معاون ایشان، بخشداران بخش های مرکزی، شیرین سو و گل تپه، روسا و کارکنان محترم ادارات و نهادها از مهمانان ویژه این مراسم بودند که با حضور چشمگیر اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان و اقشار مختلف مردم در محل نمایشگاه دائمی همدان برگزار شد.

جعفری به برنامه های این جشنواره اشاره کرد و گفت: دراین مراسم جناب آقای قنبری فرماندارمحترم شهرستان ضمن عرض خیرمقدم گزارشی درباره وضعیت فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهرستان ارائه داد و در ادامه یکی از شعرای مطرح شهرستان به شعرخوانی به زبان ترکی پرداخت و همچنین گروه موسیقی محلی آوا به اجرای برنامه موسیقی محلی پرداخت که مورد توجه حاضرین واقع شد.

وی برگزاری مسایقه حضوری همراه با جوایز ارزنده را از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره عنوان کرد و گفت: بازدید اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان از نمایشگاه بزرگ کتاب همدان از دیگر برنامه های این جشنواره بود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما