وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 12:00   |   کد مطلب: 35475
شهردار اسدآباد گفت: در آستانه عید نوروز و ورود مسافران، 400 تن آسفالت برای لکه‌گیری و بازسازی معابر و خیابان‌های اصلی سطح شهر اسدآباد خریداری شده است.

پیمان سبزه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع از آغاز آسفالت و لکه‌گیری معابر و خیابان‌های اصلی سطح شهر اسدآباد در آستانه نوروز امسال خبر داد  و اظهار کرد: در این راستا حدود 400 تن آسفالت خریداری شده است.

وی از نصب المان‌ها، نمادها و هفت سین نوروز در ورودی و خروجی شهر اسدآباد اشاره و بیان کرد: این امر تا قبل از پایان سال و در آستانه نوروز انجام خواهد شد.

شهردار اسدآباد گفت: شهر اسدآباد به علت اینکه مسیر عبور بوده، هر ساله میزبان مسافران نورزوی زیادی است که در این زمینه با مشارکت فرمانداری بنرهای خوش آمدگویی به گویش‌های مختلف در ورودی این شهر نصب می‌شود.

وی با اشاره به خریداری و کاشت 400 اصله نهال درخت در سطح شهر یادآور شد: این نهال‌ها در سطح میادین، بلوارهای اصلی و از همان ورودی شهر اسدآباد در سینه کوه کاشته خواهد شد.

سبزه‌ای گفت: با همکاری نیروی انتظامی به دنبال رنگ‌آمیزی برخی از علائم و تعمیر چراغ‌های راهنمایی و رانندگی از کار افتاده‌ هستیم.

وی با اشاره به اینکه ست ورزشی پارک‌های شهید رجایی و ملت شکسته شده‌اند، افزود: سعی داریم تا قبل از ایام نوروز ست‌ها را خریداری کرده و مردم نیز از این وسایل که عامه منفعه هستند باید بهتر استفاده کنند.

شهردار اسدآباد ادامه داد: قیمت وسایل ورزشی حدودا" سه برابر  شده و نیاز است که مردم به درستی از وسایل استفاده کنند زیرا خود مردم به گونه‌ای دخیل بوده و این هزینه‌ها از جیب خودشان است.

وی با بیان اینکه شهر اسدآباد در مسیر عبور مسافران زیادی است که این مسافران در ایام نوروز چند برابر می‌شوند، خاطرنشان کرد: اگرچه شهر اسدآباد بدون عیب و نقص به لحاظ مبلمان شهری نیست اما امسال هم به استقبال مسافران نوروزی می‌رویم و سعی می‌کنیم برای سال آینده بهتر از امسال عمل شود.

انتهای پیام/ن/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت