وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 30 مهر 1393 ساعت 13:14   |   کد مطلب: 10340
دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان نهاوند تجلیل شدند
در مراسمی از 125 نفر از دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان نهاوند تجلیل شد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند در این مراسم گفت: ۱۴ نفراز دانش آموزان این شهرستان در سال گذشته موفق شدند در مسابقات فرهنگی و هنری به مرحله کشوری راه پیدا کرده و در دو رشته مقام اول را بدست آورند .
علیرضا تکلو افزود: در مسابقات فرهنگی و هنری سال گذشته تعداد پنج هزار دانش آموز در مرحله آموزشگاهی حضور داشتند که ۵۰۰ نفر آنها موفق به راهیابی به مرحله کشوری شده و ۸۴ نفر توانستند در رشته های مختلف فرهنگی و هنری مقام های اول تا سوم را بدست آورند .
رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان نیز گفت: در مسابقات فرهنگی و هنری در سال تحصیلی گذشته دانش آموزان استان همدان ، ۱۰۰ هزار نفر از مناطق و شهرستان های استان شرکت داشتند.
اسدی افزود: از مجموع شرکت کنندگان مرحله آموزشگاهی ۲۰ هزار نفر برای مرحله استانی برگزیده شدند و در این مرحله با یکدیگر رقابت کردند .
وی اظهار کرد: پس از راهیابی دانش آموزان به مرحله استانی دو هزار و ۵۰۰ نفر با یکدیگر رقابت کردند که از این تعداد ۵۴۰ نفر در رشته های مختلف برای مرحله کشوری برگزیده شدند .
رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان با مهم برشمردن نقش خانواده ها در موفقیت دانش آموزان گفت: با توجه به نقشی که خانواده ها در موفقیت دانش آموزان داشته اند امسال برای نخستین بار از اولیای دانش آموزان برگزیده کشوری نیز تجلیل شده است .
اسدی از صدور گواهینامه مهارت ویژه دانش آموزان خبر داد و گفت: به منظور تشویق دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری گواهینامه مهارت بین المللی از سوی مرکز فنی و حرفه ای برای آنان صادر می شود و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما