وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1393 ساعت 07:53   |   کد مطلب: 10997
تجلیل از شهردار و بخشدار قهاوند به عنوان اهداکنندگان کتاب
سومین همایش تجلیل از خادمان عرصه کتاب و کتابخوانی با تجلیل از فعالان این عرصه و با حضور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در همدان برگزار شد.

به گزارش نافع به نقل از جهادپرس، این مراسم با تلاوت قرآن آغاز و پخش کلیپی از فعالیت کتابخانه‌های همدان در طول یک سال گذشته دیگر برنامه این همایش بود که بعد از آن مدیر کل نهاد کتابخانه‌های استان همدان به ارائه سخنرانی پرداخت.

 معاون امور عمرانی استاندار همدان، نماینده ولی فقیه و دبیرکل نهاد کتابخانه‌های کشور، مختارپور سخنرانان بعدی این همایش بودند.

 پخش کلیپی از سخنان مقام معظم رهبری در مورد تهاجم فرهنگی و واقعه عاشورا از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در این برنامه بود.

 در ادامه این برنامه از هر شهرستان ۴ نفر از فعالان حوزه کتاب و مطالعه تجلیل شدند.

در بخش پایانی این همایش نیز از “علی تعالی” فرماندار همدان، ” سید احمد حسنی حلم” رئیس شورای شهر همدان به عنوان فعال و اهدا کننده برتر کتابخانه‌ها، ” محمد رستگار” شهردار قهاوند و ” ابراهیم مولایی نیا” بخشدار شرا تقدیر و تجلیل به عمل آمد. 

همچنین در بخش استانی این همایش از حبیب‌الله موسوی‌بهار ریاست دانشگاه علوم پزشکی همدان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری، مدیرکل امور شهری استانداری همدان و شهردار همدان تجلیل شد.

سید فاطمه حسینی محمود به عنوان عضو فعال کودک استان از رزن، رضا شمس الهی به عنوان عضو نوجوان فعال و نخبه که عضو انجمن برق و الکترونیک آمریکا نیز است، محمدتقی جعفری تفضل نویسنده و منتقد کتاب از رزن تقدیر شد.

علی موحودی به عنوان عضو فعال کم بینا، فاطمه رحیمی به عنوان عضو فعال قشر زنان خانه دار، علی جهان پور به عنوان مولف برتر کتاب، عباس رسول شریفی به عنوان انتشارات برتر و در آخر نیز از فعالیت‌های معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان تجلیل شد.

انتهای پیام/ر.ح

دیدگاه شما