وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 25 بهمن 1393 ساعت 10:30   |   کد مطلب: 12877
خطای محاسباتی دشمن ناشی از پالسهای غلط عناصر سیاسی داخلی است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فلج کردن وزارت خارجه ما به وسیله درگیر کردن آن تنها با مذاکره با 5+1 به طوری که ارتباط با دنیا را از دست بدهیم، فریبی از جانب غربی هاست.

به گزارش نافع،  سردار محمد رضا نقدی در گفتگو با مرصاد، در خصوص ابعاد خطای محاسباتی غرب در خصوص ایران اظهار داشت: اولین تصویر غلطی که غربی ها از ایرانیان دارند این است که مردم ایران خسته شده و آماده تسلیم شدن هستند و دیگر کشش و ظرفیت ایستادگی در مقابل دشمن را ندارند.

به گفته نقدی تصور غلط دیگر غربی ها این است که تحریم ها کشنده و غیر قابل خنثی سازی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم انقلاب خود را دوست دارند و آن را مقدس می شمارند. حتی اگر بعضی از مسئولین دچار اشتباهاتی شده باشند و تخلفاتی بکنند مردم از اصل انقلاب دلسرد نمی شود.

رهبری نهضت در اوج سلامت و پاکی است

وی با بیان اینکه نبود فاصله میان رهبری نظام اسلامی با مردم یکی از ویژگی های نظام اسلامی است، گفت: مردم وقتی که به رهبری نهضت که نگاه می کنند می بینند که در اوج سلامت، پاکی و اخلاص است. رهبری که مانند خودشان و مانند طبقات محروم جامعه زندگی می کند و فرزندانش اجاره نشین هستند و مانند مردم خودروی پراید سوار می شوند.

وی تاکید کرد: مردم ارزش های اصیل انقلاب را می بینند و اگر مشکلاتی وجود دارد به پای انقلاب نمی نویسند. خطای بزرگ دشمن این است که تصورش از آثار مشکلات بر مردم تصور غلطی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: مردم از انقلاب پیروزی و عزت دیده اند؛ پیروزی هایی که در لحظه به لحظه  36 سال انقلاب کسب شده است.

اعتراف غربی ها بر بی اثر بودن تحریم ها

وی تاکید غربی ها بر ادامه تحریم ها را یک تناقض دانست و گفت: خود آن ها در مذاکرات می گویند که تحریم ها بایستی برداشته نشود و تا 20 سال ادامه داشته باشد و بعدها اگر دیدیم که ایران به سراغ بمب اتم نرفت، آن ها را برمی داریم. این به معنی آن است که ملت ایران با وجود تحریم ها هم می تواند ادامه حیات بدهد که خود این یک اعتراف است که تحریم ها اثری بر جامعه ما نمی گذارد.

سردار نقدی گفت: بارها حضرت آقا فرموده اند که برای بهبود وضعیت اقتصادی چشمتان به بیرون نباشد و ما باید این حرف را جدی بگیریم زیرا اگر این حرف جدی گرفته شود همه چیز را خواهیم داشت.

توانایی تامین همه نیازهای کشور از داخل مرزها

وی تصریح کرد: کشور ما یکی از معدود کشورهای جهان است که حتی اگر دور تا دور مرز ایران را سرباز بچینند و نگذارند یک سوزن داخل ایران بشود می تواند همه نیازهای خودش را از داخل تامین کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ایران هم منابع تمام مواد اولیه جهان را در دل خودش دارد و هم در صدر دارندگان انرژی جهان است. علاوه بر این نیروی کار فعال، دانشمند و متخصص و ابزار تولید را دارد.

ایران پتانسیل تولید مواد غذایی 300 میلیون نفر را دارد

وی با اشاره به تولید 100 میلیون تنی محصولات کشاورزی در ایران گفت: تمامی ابعاد مورد نیاز کشاورزی از قبیل آب، خاک غنی و آفتاب مناسب در ایران وجود دارد که با توجه به این پتانسیل می توان مواد غذایی 300 میلیون نفر تامین شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به این داشته ها هیچ حجتی برای کوتاه آمدن نداریم برای اینکه می خواهیم عزتمندانه و آبرومندانه کشور خود را اداره کنیم.

خطای محاسباتی دشمن ناشی از پالس های برخی از عناصر سیاسی است

وی خاطر نشان کرد: اگر آن ها دچار خطای محاسباتی شده اند به خاطر پالس ها و علائمی است که برخی از عناصر سیاسی به اشتباه می دهند. این مسائل نباید تکرار شود.

وی در خصوص طرح موضوع توافق 2 مرحله ای در مذاکرات هسته ای گفت: توافق 2 مرحله ای انجام شده است. یعنی مدت ها پیش در ژنو توافق اولیه روی کلیات صورت گرفت تا بعد ها مرحله بعد صورت بگیرد.

وی طرح توافق 2 مرحله ای در مذاکرات را یک بازی از طرف غربی ها خواند و گفت: این مسئله یک بازی است تا تعهدات را از ما بگیرند بدون اینکه به ما تعهدی جدی بدهند.

سردار نقدی گفت: توافق کلی جز این که زبان غربی ها را درازتر و ادعاهای آن ها را بیش تر کند و با تفسیرهایی که روی این کلیات می کنند فشار های بیشتری را روی ما بیاورند، هیچ فایده ای برای ما نداشت. طبیعتا ما نباید زیر بار این بازی ها برویم.

می خواهند وزارت خارجه ما را فلج کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر قرار بود که تفاهم کنند یازده سال برای مذاکرات کافی است. وزارت خارجه ما نسبت به سایر کشورها در این ماه های اخیر عملکردش نمودی ندارد زیرا همه چیز در مذاکرات جمع شده است.

وی تصریح کرد: ما نمی توانیم که تا ابد این وضع را ادامه دهیم زیرا کشورهای دیگر دنیا هستند که باید با آن ها نیز روابط برقرار کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: فلج کردن وزارت خارجه ما به وسیله درگیر کردن آن تنها با مذاکره با 5+1 به طوری که ارتباط با دنیا را از دست بدهیم، فریبی است که غرب دنبال آن است تا دائما ما را در فشار و شانتاژ روانی قرار بدهند.

سردار نقدی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص مخالفت با مذاکرات 2 مرحله ای، گفت:  این تذکر هوشمندانه رهبری بود و خواست همه ملت ما نیز هست. 

انتهای پیام./

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت