وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1393 ساعت 22:36   |   کد مطلب: 13169
دومین باجه بانکی پست بانک مستقر در اداره پست استان همدان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ملایر افتتاح شد.

به گزارش نافع به نقل از  پایگاه خبری ملایری‌ها، دومین باجه بانکی پست بانک مستقر در اداره پست استان همدان بعد از ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ملایر افتتاح شد.

مهدی چهاردولی در آیین افتتاح این باجه بانکی اظهار داشت: هدف اصلی پست بانک خدمات‌رسانی به مردم  در دورترین نقاط است.

رئیس پست بانک شهرستان ملایر با اشاره به پست بانک های فعال در ملایر بیان کرد: در شهرستان ملایر یک شعبه پست بانک، 11 باجه پست بانک شهری و 47 باجه در روستاها در شهرستان ملایر فعال است.

وی افزود: هدف  و سرمایه‌گزاری این باجه‌ها خدمت رسانی به مردم  بوده و این باجه ها در دورافتاده ترین نقاط روستایی تمامی امور بانکی را به مردم و روستاییان ارائه می‌دهند.

چهاردولی با اشاره به خدمات ارائه شده در این باجه‌های بانکی تصریح کرد: در این باجه‌های بانکی تمامی امور باکی از قبیل دریافت قبوض، افتتاح انواع حساب‌‎ها، ارائه وام و تهسیلات، خدمات عابر بانک و سایر خدمات متنوع بانکی ارائه می‌شود.

وی افزود: با افتتاح این شعبه در اداره پست ملایر نیز همه خدمات بانکی به مردم ارائه در این مرکز ارائه می‌شود.

فرماندار ملایر نیز در این آیین اظهار داشت: خدمات‌رسانی به مردم مهمترین وظیفه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه مردم ما در همه عرصه‌ها پشتیبان نظام و ولایت بوده‌اند، گفت: بهترین خدمات باید به مردم ارائه شود.

وی از مسئولان ملایر خواست با هماهنگی و وحدت بیشتر مشکلات مردم در بخش‌ها را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ گ

دیدگاه شما