وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 16 فروردين 1394 ساعت 11:35   |   کد مطلب: 13743
برپایی ایستگاه­های نوروزی هم اندیشی دینی در مراکز تفریحی همدان
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سراج همدان از برپایی ایستگاه­های هم اندیشی دینی همزمان با ایام فاطمیه و نوروز در مراکز تفریحی و گردشگری این استان خبر داد.

به گزارش نافع،حجت الاسلام مهدی ارتقایی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه استان همدان به لحاظ طبيعت زیبا، تاريخ کهن و موقعيت جغرافيايي ویژه، داراي جاذبه هاي گردشگري بسیاری است که شاهد حضور بسیاری از مسافران در ایام نوروز است، اظهار داشت: مسافرت­های نوروزی ضمن دارا بودن ظرفیت­های گردشگری دارای ظرفیت­های دینی و فرصت­های تبلیغی است.

وی افزود: موسّسه فرهنگی تبلیغی سراج همدان با در نظر داشتن این ظرفیت­ها و فرصت­ها، در ایام نوروز 94 در اقدامی ابتکاری، اقدام به برگزاری ایستگاه­های هم­ اندیشی دینی در دو مرکز پر رفت و آمد میراث فرهنگی کرد.

ارتقایی ادامه داد: همچنین پوشش مراکز طرح آرامش بهاری سازمان اوقاف توسط مبلغین و مشاورین این موسسه انجام شد.

این مسئول ابراز داشت: این برنامه ها در آرامگاه بوعلی سینا، آرامگاه باباطاهر، امامزاده عبدالله، امامزاده حسین بن علی النقی، امامزاده فرزند علی، امامزاده محسن و ورودی مرکز سفال ایران در لالجین برگزار شده است.

حجت الاسلام ارتقایی در ادامه انجام پاسخ به پرسش­های دینی، مشاوره خانواده، ارائه محصولات و بروشور­های حجاب و عفاف، غرفه کودک و نوجوان، اقامه نماز جماعت ظهر وعصر و مغرب وعشاء و سخنرانی های معرفتی کوتاه بعد از اقامه جماعت را از جمله برنامه های اجرایی این ایام برشمرد.

گفتنی است، مؤسسه فرهنگی تبلیغی سراج از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در استان همدان آغاز کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام این مجموعه رو تاحدودی میشناختم،وبا گزارش شماشناختم بیشترشد، تو این وانفسا وکم کاری دستگاههای فرهنگی وجوداین افرادخودجوش نعمت بزرگیه#ازهمگی تشکرمیکنم
احسنت به این ایده الانه جوونای امروزی رو اینجوری باید باهشون ارتباط برقرار کردنه اینکه فقط آخوندامون بشینن کنج مسجد فرهنگسراهارو دریابید جون مادرتون

دیدگاه شما