وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 17 فروردين 1394 ساعت 09:51   |   کد مطلب: 13754
مسئول بسیج خواهران سپاه ناحیه همدان خبر داد:
برگزاری 37 برنامه شاخص به مناسبت هفته زن در همدان
برگزاری 37 برنامه شاخص به مناسبت هفته زن در همدان
مسئول بسیج خواهران سپاه ناحیه همدان، از برگزاری 37 برنامه شاخص به مناسبت هفته زن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، شهلا شیخ علیان، در خصوص برنامه های گرامیداشت هفته زن به خبرنگار شبنم ها گفت:حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگو و اسوه‏ در عالم معرفى شده و بشریت باید از زندگى بى‌‌‌‏لغزش او سرمشق بگیرند و شیوه‏ هاى تربیتى و اخلاقى و خودسازى را در آیین عبادى، همسردارى، تربیت فرزند، و حقوق اجتماعی به کارگیرند.

 

وی افزود: بسیج خواهران ناحیه همدان به عنوان نخستین و گسترده‌ترین تشکل مردمی، ویژه برنامه‌های جشن میلاد کوثر و برنامه‌های هفته زن را در راستای تبیین ابعاد و شخصیت همه جانبه زندگی حضرت زهرا(س) با بیش از 220 برنامه در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و برنامه‌های شاد و متنوع در شهرستان همدان در دستور کار خود داده است.

 

شیخ علیان هدف از برگزاری جشن ها و برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن را، گسترش فرهنگ و سیره فاطمی در جامعه اسلامی، معرفی الگوهای اسلامی و انقلابی برای زنان مسلمان و انعکاس دستاوردهای زنان پس از انقلاب اسلامی عنوان کرد وافزود: جشن میلاد کوثر به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) به همت بسیج خواهران همدان، 20 فروردین در سالن ورزشی 6 هزار نفری ابن سینا برگزار می شود.

 

مسئول دفتر بسیج خواهران افزود: در راستای بازشناسی جایگاه حضرت زهرا(س)، ابعاد شخصیتی این بانوی بزرگ، مقام مادر و زن باید دستگاه های اجرای از تمام ظرفیت ها برای اجرای مطلوب برنامه ها استفاده کنند.

 

شیخ علیان، برگزاری جشن میلاد کوثر، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری نمایشگاه بانوان کار آفرین، برگزاری نشست های بصیرتی ومعرفتی، حضور خواهران حلقات صالحین در نماز جمعه و برگزاری عصر شعر را از جمله بر نامه های این ایام بر شمرد.

 

وی گفت: سخنرانی، پخش کلیپ، اجرای مسابقه، اهدای جوایز به نفرات برتر برنامه جنگ شادی از بخش‌های ویژه‌ جشن میلاد کوثر است .
 

دیدگاه شما