وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 ارديبهشت 1394 ساعت 08:34   |   کد مطلب: 14360
حمل جنازه یک مسئول با وانت! +عکس
مرحوم محبی از یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس، نیروی بسیجی و ورزشکار قدیمی خرمشهر نیز محسوب می‌شود.

به گزارش نافع، شامگاه یکشنبه، پیکر بی‌جان مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خرمشهر توسط یک دستگاه وانت سواری به بیمارستان منتقل شد تا شاید وجدان خفته مسئولان را بیدار کند.

موسی محبی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خرمشهر امشب در کمال ناباوری از میان عزیزانش رفت و مظلومانه حتی برای انتقال جنازه و پیکرش به بیمارستان یک آمبولانس هم خبردار نشد!

این وضعیت برای فردی که روزی مسئولیت و پست و سمتی در شهر خرمشهر و منطقه آزاد اروند داشته و یا حتی به‌عنوان یک انسان، بهیچ‌وجه قابل قبول و در خور شان نیست و جای بسی تاسف دارد.

شهری که هم‌اکنون نیز مراکز درمانی، پزشکی و بیمارستانی‌اش تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار دارد و سالانه میزبان زوار و مسافران بی‌شماری از مرز شلمچه است، امروز نباید به این حال و روز دچار شود که برای انتقال یک فوتی چنین به تکاپو افتاده و بعد از گذشت یک ساعت، خودروی وانت را جایگزین آمبولانس کند.
 

حمل شبانه جنازه یک مسئول با وانت! +عکس

امشب این خبر، دل بسیاری از شهروندان خرمشهری را به درد آورد و البته انتشار تصاویر مرتبط، غم بیشتری را به اطرافیان آن مرحوم بخشید، به راستی که این روزها برای مردن نیز باید بهایی بس گزاف پرداخت، این روزها که حتی شهرهای پردرد و مشکل‌داری چون خرمشهر قرار است میزبان سوم خرداد و میهمانان ملی‌ و استانی‌اش باشد و به جای پرداختن به مشکلات ریز و درشت درمانی و بهداشتی و جاری امور شهری و روستایی‌اش، سنگ تبلیغات انتخابات به سینه‌اش زده‌اند.

خبرنگار ما در همین زمینه تاکنون موفق نشده با مسئولان دانشکده علوم پزشکی آبادان و شهرداری خرمشهر ارتباط برقرار کند و در اولین فرصت این مهم را پیگیری خواهد کرد.

گفتنی‌ست مرحوم محبی از یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس، نیروی بسیجی و ورزشکار قدیمی خرمشهر نیز محسوب می‌شود.

اخبار تکمیلی طی چند ساعت آینده ارسال می‌شود.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/ح

دیدگاه شما