وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 ارديبهشت 1394 ساعت 09:01   |   کد مطلب: 14363
 وزیر زن اسرائیلی تهدید به مرگ شد +عکس
«یولی ادلشتین» رئیس کنست (پارلمان اسرائیل) دستور داد برای «آیلت شاکد» محافظ شخصی گمارده شود.

به گزارش نافع، وزیر دادگستری جدید رژیم صهیونیستی تهدید به مرگ شده است از این رو بود که رئیس کنست (پارلمان اسرائیل) دستور داد برای او محافظ شخصی گمارده شود.

طی روزهای اخیر تصویری از «آیلت شاکد» وزیر دادگستری جدید رژیم صهیونیستی در یونیفورم اس‌اس ارتش نازی در فضای مجازی منتشر شده است که باعث نگرانی مقامات صهیونیستی شده است چراکه پیش از ترور «اسحاق روبین» نخست وزیر اسبق اسرائیل نیز همین اقدام صورت گرفت و تصویر او در لباس یک افسران نازی منتشر شد.

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، همین اقدام موجب شد «یولی ادلشتین» رئیس کنست (پارلمان اسرائیل) دستور داد برای «آیلت شاکد» محافظ شخصی گمارده شود.

وی در این باره گفت: «ما از تهدید شاکد به مرگ شوکه شدیم و وظیفه داریم از او در مقابل آسیب دفاع کنیم».

وزیر زن اسراییلی تهدید به مرگ شد +عکسفردی که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان وزیر دادگستری برگزیده به اتخاذ مواضع به شدت ضدفلسطینی شهره است تا جایی که رئیس‌جمهور ترکیه او را با «هیتلر» مقایسه کرده است.

او که به اتخاذ مواضع ضدفلسطینی معروف است، در یکی از اظهارنظرهای خود طی جنگ غزه در تابستان گذشته، جوانان فلسطینی را «مار» خواند و خواستار قتل عام مادران فلسطینی شد.

در آن دوره،  همزمان با انتشار موجی ضد فلسطینی در شبکه‌های اجتماعی در اراضی اشغالی مبنی بر اینکه «کودکان فلسطینی را بکشید تا فلسطین نسل جدید نداشته باشد»، «آیلت شاکد بن شائول» نماینده زن پارلمان رژیم‌صهیونیستی نیز خواستار کشتار مادران فلسطینی شد.

این زن صهیونیست در اظهاراتی که ماهیت اصلی حملات صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان را آشکار می‌کند، کشتار مردم فلسطین را خواستار شد و اذعان کرد که اسرائیل نه با حماس، نه با گروه‌های مقاومت و نه با تشکیلات خودگردان، بلکه با مردم فلسطین می‌جنگد و قصد نابودی آن‌ها را دارد.

شاکد که پیشتر هم موضع‌گیری‌های بسیار تندی علیه مردم فلسطین داشته، در پستی که در صفحه فیس‌بوک خود منتشر کرده، نوشته بود: «پشت هر تروریست ده‌ها مرد و زن قرار دارند که او بدون آن‌ها نمی‌توانست درگیر اقدامات تروریستی شود. همه آن‌ها دشمنان ما هستند و خونشان گردن خودشان است».

این عضو حزب راستگرای افراطی «خانه یهودی» افزوده بود: «این مادران شهیدان را هم شامل می‌شود که فرزندانشان را با گل و بوسه به جهنم می‌فرستند. عادلانه‌تر از این چیزی نیست که آن‌ها هم همراه پسرانشان بروند. آن‌ها باید بروند، همین‌طور خانه‌هایی که آن‌ها این مارها را در آن پرورش دادند. در غیر این صورت مارهای بیشتری آنجا پرورش می‌یابند».

شاکد پیشتر هم، پیش از آنکه «محمد ابوخضیر» نوجوان 16 ساله فلسطینی زنده زنده به دست شهرک‌نشینان به آتش کشیده شود، در صفحه فیس‌بوک خود در مورد فلسطینی‌ها نوشته بود: «این جنگ علیه ترور نیست، علیه افراط‌گرایان نیست و حتی علیه تشکیلات فلسطینی هم نیست. واقعیت این است که این جنگ بین دو ملت است. دشمن کیست؟ مردم فلسطینی. چرا؟ از آن‌ها بپرسید، خودشان شروع کردند».

او همچنین نوشته بود «کل مردم فلسطین دشمن هستند» از این رو خواستار نابودی افراد مسن، زنان فلسطینی و همین طور شهرها و روستاها و زیر ساخت‌های فلسطینی‌ها شد و نوشت:‌«مردم فلسطینی علیه ما اعلان جنگ کردند و ما باید با جنگ پاسخ دهیم».

شاکد با دفاع از کشتار غیرنظامیان در جنگ با فلسطینی‌ها افزود: «سربازان دشمن در میان مردم پنهان می‌شوند و از طریق دفاع همین مردم از آنهاست که می‌توانند بجنگند».

این اظهارنظرها بود که باعث شد «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه او را با «آدلف هیتلر» مقایسه کند و بگوید: «اگر این جملات را یک فلسطینی گفته بود، همه جهان آن را محکوم می‌کرد».

منبع: فارس
انتهای پیام/ح

دیدگاه شما