وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1393 ساعت 20:10   |   کد مطلب: 8067
فراخوان جشنواره ملي فيلم کوتاه و انیميشن پليس فتا
نخستین جشنواره ملي فيلم کوتاه و انیميشن پليس فتا، در قالب مسابقه مستند داستاني، آموزشي و انیميشن در سال 93 برگزار مي شود .

موضوع جشنواره :نقشمردم در ارتقاء امنيت فضاي سايبري

اهداف جشنواره:

الف-اطلاع رساني عمومي در خصوص فضاي سايبري از طريق ارتقاي سطح آگاهي،ايجاد زمينه کسب تجربه، ترويج اخلاق و ارزش‌هاي اسلامي، ، بسط و تعميم اخلاق اسلامي و رعايت ارزش هاي فرهنگي در استفاده از اينترنت.

ب- پيشگيري از وقوع جرايم با اطلاع رساني و آگاه سازي عمومي

محورهاي جشنواره :

خانواده محور امنيت اطلاعات ، نقش والدين بر سلامت کودکان در فضاي مجازي ، نقش بازي هاي رايانه اي در وضعيت فکري و رواني کودکان ، اهميت آموزش و استفاده کودکان از فناوري هاي نو با داشتن امنيت ، فرهنگ سازي استفاده از خدمات بانکي ( دستگاه ATM ، دستگاه پوز ، اينترنت بانک و .. ، کلاهبرداري اينترنتي مالي ( فيشينگ ، ايميل نيجريه اي ، جعل هويت و .. ) ، حقوق افراد و حريم خصوصي در فضاي مجازي ، فرصت ها و تهديدات شبکه هاي اجتماعي ، نقش فضاي مجازي در امنيت رواني جامعه ، رابطه امنيت اطلاعات و اعتماد در فضاي مجازي ، نقش امنيت اطلاعات در کارآفريني و کسب و کار الکترونيک در فضاي سايبري ، آسيب هاي فضاي مجازي ، اهميت حفاظت از اطلاعات شخصي در فضاي مجازي و ابزارهاي الکترونيکي قابل حمل ( لپ تاپ و موبايل ) ، امنيت تلفن همراه ، رابطه سلامت و تلفن همراه ، نقش نرم افزارهاي رايگان در سرقت اطلاعات، استراق سمع و راه هاي پيشگيري ازآن .

شرايط فني ، فرمت هاي قابل پذيرش و زمان توليد آثار:

تمام آثار ارسالي بايستي در قالب DVD و با فرمت avi در مدت زمان 2 الي 10 دقيقه توليد و به آدرس دبير خانه جشنواره ارسال شوند.

به فيلم هايي که به بخش مسابقه راه يابند گواهي شرکت تعلق خواهد گرفت و فيلم و انميشن هاي برگزيده در سايت پليس فتا و سيما مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

مهلت ارسال آثار از 20 تير تا 30 مرداد 1393 مي باشد و زمان داوري شهريور ماه و اعلام برندگان در هفته ناجا "7 تا 13 مهرماه "مي باشد .

جوايز مسابقه :

- سه نفر اول ، اهداء جوايز به ارزش 30 ميليون ريال

- سه نفر دوم ؛ اهداء جوايز به ارزش 20 ميليون ريال

- سه نفر سوم؛ اهداء جوايز به ارزش 10 ميليون ريال

مدارک مورد نياز:

- تصوير کارت ملي

- يک قطعه عکس 4*3

نشاني ارسال آثار:

- تهران . صندوق پستي : 33183-19177

داوطلبان مي توانند براي كسب اطلاعات بيش تر به سايت www.cyberpolice.ir مراجعه كنند . 

دیدگاه شما