وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 مهر 1393 ساعت 09:54   |   کد مطلب: 9918
 دعای عرفه شهر قهاوند،در مزار شهدای گمنام برگزار می شود
رئیس ستاد نماز جمعه شهر قهاوندگفت:مراسم دعای عرفه علاوه بر مزار شهداری گمنام شهر در برخی از روستا های عبدالرحیم ، کوزره و جیحون آباد قهاوند نیز برگزار می‌شود.

به گزارش نافع به نقل از جهادپرس، جعفر صالحی گفت:این روزها روزمرگی‌های زندگی مرا آنقدر غرق در خود کرده است که از همه چیز و همه کس غافل شده‌ام ولی دلم برای خودم تنگ شده، جایگاه و مأمنی می‌خواهم تا در گوشه خلوت با خود باشم چرا که با خود بودن مرا از خود بی‌خود می‌کند.

خدایا آنوقت است که تو را می‌بینم، با گوش‌های خود پاسخت به زمزمه‌هایم را می‌شنوم انگار تمام حواس ششگانه‌ام فعال شده، سال‌هاست که راه آمدن به سویت را پیدا کرده‌ام خواندن دعایی به قربت خانه‌ات مرا آرام می‌کند خواندن دعایی با مضامین اعتراف به جایگاهت و اقرار به جایگاهم در هستی، حمد و سپاس برای دادن نعمت‌های فراوانت، یادآوری مشکلاتم، کوشش برای جلب رحمتت و در نهایت طلب آرامش و عافیت از تو، با زمزمه دعای عرفه تو را با عمق وجود می‌خوانم.

رئیس ستاد نماز جمعه شهر قهاوند در گفت‌و‌گو با خبرنگارپایگاه خبری جهاد پرس اظهار کرد: مراسم پرفیض دعای عرفه ازسوی هیات رزمنده گان شهر قهاوند  در روز شنبه ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

جعفر صالحی  با اشاره به اینکه مراسم دعای عرفه علاوه بر مزار شهداری گمنام شهر قهاوند همزمان در برخی از روستا های منطقه قهاوند برگزار می‌شود، افزود: مراسم دعای عرفه در جوار مزار شهدای گمنام شهر قهاوند، برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما