وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 21 شهريور 1392 ساعت 06:36   |   کد مطلب: 1872
 فعالیت ۴۰۰ وبلاگ نویس ملایری در هفته دفاع مقدس
مسئول فرهنگی سپاه ناحیه ملایر : در هفته دفاع مقدس 400 وبلاگ با موضوع دفاع مقدس و شهدا با هدف پاسخگویی و تبیین علل وقوع جنگ و سایر شبهات جوانان در فضای مجازی فعالیت می کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نافع، مصطفی آزادبخت در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با اشاره به بیانات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری گفت : جوانان ما در اوج شور و اشتیاق جوانی، پا روی احساس خود گذاشته و در دفاع مقدس به دین خود عمل کردند.

وی بر لزوم انجام کار فرهنگی عظیم، گسترده و کاربردی در هفته دفاع مقدس تاکید کرد و بیان داشت: در این عرصه اعتقاد و روحیه لازم است و مسوولان باید ایثارگرانه وارد میدان عمل شوند.

آزادبخت یاد آور شد: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان باید از همه توان خود برای برگزاری متفاوت هفته دفاع مقدس نسبت به سال های گذشته تلاش کنند و منتظر انجام این اقدام به عنوان کار اداری نباشند.

فرماندار ویژه ملایر تأکید کرد : نشر فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک سرمایه عظیم در بین نسل جوان تکلیف همگان است.

وی خواستار اطلاع رسانی لازم در زمینه برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و چاپ ویژه نامه دفاع مقدس با همکاری نهادهای اجرایی این شهرستان شد.

فرماندار ویژه ملایر افزود: باید در خصوص شهدای گمنامی که در روستاها و نقاط دور شهرستان مردانه جنگیدند و به فیض شهادت رسیدند نیز سرمایه گذاری کنیم.

در ادامه داود مهدوی نیز با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و دیدار مسئولان با امام جمعه از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در ملایر است.

مسوول فرهنگی سپاه ناحیه ملایر نیز از حضور راویان دفاع مقدس در سطح مدارس، دانشگاه ها، مساجد و ادارات شهرستان همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: برنامه های منسجمی برای اعزام راویان دفاع مقدس طراحی شده است.

مهدوی اظهار داشت: راویان دفاع مقدس علل وقوع جنگ، اوضاع سیاسی ایران در آستانه جنگ، نقش امام راحل و ولایت پذیری مردم و شبهه های موجود در خصوص دفاع مقدس را برای مردم تبیین می کنند.

وی نیز از برگزاری شب خاطره با حضور رزمندگان دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در تمام رده های سپاه، سطح مدارس، روستاهای پرجمعیت، پایگاه های مقاومت خبر داد.

مسئول فرهنگی سپاه ناحیه ملایر اظهار داشت: برگزاری عصر شعر دفاع مقدس با حضور شاعران شهرستان با همکاری اداره ارشاد اسلامی و دعای ندبه در جوار قبور مطهر شهدای گمنام بام ملایر، برنامه‌های دیگر این شهرستان در هفته دفاع مقدس است.

وی یادآور شد: همچنین همزمان با هفته دفاع مقدس مسابقات مختلف فرهنگی ورزشی، پیاده‌روی و کوهپیمایی در شهرستان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

مهدوی برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهرستان و حضور در نماز جمعه را از دیگر برنامه‌های این هفته در ملایر برشمرد.

وی در پایان از انجام حرکت فرهنگی وبلاگ‌نویسان ملایر در قالب دفاع مقدس و شهدا خبر داد و افزود : در هفته دفاع مقدس ۴۰۰ وبلاگ با موضوع دفاع مقدس و شهدا با هدف پاسخگویی و تبیین علل وقوع جنگ و سایر شبهات جوانان در فضای مجازی فعالیت می کنند.

دیدگاه شما