وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 شهريور 1392 ساعت 12:09   |   کد مطلب: 2017
دستگیری 7 تن از اراذل و اوباش همدان
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری هفت تن از اراذل و اوباش همدان طی یک هفته اخیر خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع،رسول مرادی با اشاره به اقدامات انتظامی طی یک هفته اخیر اظهار داشت: در تاریخ 19 شهریور ماه یک نفر شرور، به نام «ع ـ ر» توسط اکیپ یگان امداد انتظامی شهرستان دستگیر شد.

وی ادامه داد: این فرد 30 ساله که یکی از اراذل و اوباش معروف همدان است، دارای سوابق بالایی از شرارت بوده که با تلاش پلیس‌ دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: ساعت 22 بیستم شهریورماه نیز یکی از افراد شرور همدان که دارای چند فقره سوابق چاقوکشی و عربده‌کشی بود، دستگیر شد. این فرد، سوابق شرارت و ایجاد مزاحمت در مناطق مختلف همدان به ویژه بلوار ارم را داشت که بعد از تعقیب و گریز دستگیر شد.

مرادی افزود: در ساعت 11:30 مورخ بیست و دوم شهریور نیز فردی در میدان امام(ره) به مأموران یگان امداد مراجعه و اعلام داشته در چند روز پیش فردی به زور سوار ماشینش شده و در میدان امامزاده عبدالله با وی درگیر و شیشه خودروی او را با میلگرد شکسته است.بعد از این گزارش، پلیس وارد عمل شده و متهم را به نام «الف ـ من» 28 ساله دارای چند فقره شرارت دستگیر و تحویل مراجع قضایی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: در تاریخ بیست و سوم شهریور نیز گشت‌های موتوری یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان همدان در حین گشت‌زنی به یک دستگاه موتورسیکلت هوندای 125 مشکوک شد.

وی ابراز داشت: موتورسوار، فردی به هویت « م ـ ع » 26 ساله بود که بعد از بازرسی از نامبرده یک قبضه کلت فلزی بدلی و یک قبضه سلاح سرد قمه کشف شد.

مرادی با بیان اینکه متهم بلافاصله به استفاده از مشروبات الکلی نیز اعتراف کرد، افزود: وی به همواره موارد کشف شده تحویل مراجع قضایی شد.اکیپ گشت یگان امداد نیز سه نفر از اراذل و اوباش معروف به نام « ر ـ ر»، «م ـ م» و «س ـ م» را دستگیر و سه قبضه سلاح سرد شامل چاقو و شمشیر را از آنها کشف و ضبط کرد.منبع/فارس

دیدگاه شما