وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1392 ساعت 10:11   |   کد مطلب: 2241
حفاظت و حمایت از مرزهای فرهنگی توسط دانش‌آموزان
استاندار همدان گفت: وظیفه دانش‌آموزان بعد از تحصیل علم، حفاظت و حمایت از مرزهای فرهنگی است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، علی‌محمد آزاد صبح امروز در مراسم نواختن زنگ مقاومت در دبیرستان دخترانه فجر شاهد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: پس از مقاومت رزمندگان در دفاع از کشور در هست سال جنگ تحمیلی، امروز شاهد هجمه فرهنگی دشمن هستیم که مقابله با این ترفند باید توسط رکن آموزشی کشور صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه دانش‌‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت آن نقش داشتند، گفت: امیدواریم امروز با قلم دانش‌آموزان دهه سومی نیز این پویایی پایدار بماند.

استاندار همدان خطاب به دانش‌آموزان ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای اهداف دانش‌آموزان قدم برداشته و نباید سختی‌ها و تحریم‌ها، مانع از فعالیت شما شود.

وی به جنگ فرهنگی دشمنان در طی این سال‌ها اشاره کرد و افزود: دشمن همیشه و همه وقت در راستای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران قدم برمی‌دارد.

*با مدگرایی مخالف نیستیم اگر در حوزه نظام پیش رود

آزاد ادامه داد: اگر دیروز دشمن با سلاح وارد جنگ با ایران شده بود، امروز با ترورهای شخصیت‌ها، ناامن کردن نقاط مختلف و سست کردن اعتقادات مردم و جوانان در این راستا حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه مسئله جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن را نباید کم‌ارزش شمرد، تصریح کرد: وظیفه دانش‌آموزان بعد از تحصیل علم، حفاظت و حمایت از مرزهای فرهنگی است.

استاندار همدان از مدگرایی به عنوان توطئه دشمن در این سال‌ها خبر داد و افزود: ما به مدگرایی مخالف نیستیم اما باید آن را در حوزه نظام به پیش برد زیرا نسل دیروزی‌ها و امروزی‌ها نقطه مشترکی به نام مسلمانی دارند.

وی به گرفتاری برخی از خانواده‌‌ها در بحث تربیتی دانس‌آموزان اشاره کرد و افزود: در راستای تربیت همه دانش‌آموزان بار سنگین تعلیم و تربیت و حتی ورزش دانش‌آموزان امروز به آموزش و پرورش منتقل شده است.

وی در پایان زنگ بازگشایی و مقاومت به نام شهید حاج ستار ابراهیمی نواخته شد.

منبع:فارس

دیدگاه شما