وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1392 ساعت 10:43   |   کد مطلب: 2246
 دختران مجرد بالای ۳۰ سال این خبر را بخوانند
مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست گفت: بر اساس این لایحه دختران و زنان بدون شوهر بالای ۳۰ سال در صورت داشتن شرایط ویژه می‌توانند سرپرست کودک شوند.

مهدی زهرایی با اشاره به اینکه لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست پس از گذراندن جلسات متعدد بین نمایندگان مجلس (کمیسیون اجتماعی) ،شورای محترم نگهبان و سازمان بهزیستی کشور به تصویب رسید، اظهار کرد: لایحه اشاره شده دارای 38 ماده است که پس از مطرح شدن لایحه، شورای نگهبان به 6 ماده از آن ایراد گرفت.وی تصریح کرد: پس از مشخص شدن ایرادات شورای نگهبان، سازمان بهزیستی اقدام به رفع ایرادات کرد و درنهایت 5 ایراد از 6 ایراد شورای نگهبان را برطرف کرد.

زهرایی ادامه داد: درنهایت و پس از برگزاری جلسات متعدد یک ایراد گرفته شده هم برطرف شد و درنهایت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست به تصویب رسید.

وی با اشاره به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست و ایراد گرفته شده از سوی شورای محترم نگهبان افزود: در ماده 22 لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست ایراداتی بود که برطرف شد.

منبع:فارس

دیدگاه شما