وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 19 آذر 1402 ساعت 10:01   |   کد مطلب: 43432
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: طرح نظارتی ویژه بازار شب یلدا با هدف نظارت بر فروشگاههای مواد غذایی، بنک داران، بازار میوه ، آجیل و شیرینی و گل و گیاه در گشت مشترک تعزیرات حکومتی آغاز شده است و تا ۳۰ آذر ادامه دارد.

به گزارش نافع، مرضیه یونسی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اختیارات قانونی واحدهای صنفی متخلف علاوه بر ۱۰ برابر جریمه، به اشد مجازات و تعطیلی واحد صنفی نیز محکوم می شوند.

وی ادامه داد: این طرح با رویکرد پیشگیرانه در حمایت از حقوق مصرف کنندگان، کنترل بازار و تشدید نظارت در تنظیم بازار و جلوگیری از گرانفروشی با حضور روسای شعب سیار و همکاری دستگاههای نظارتی از قبیل جهاد، صمت و اتاق اصناف انجام می شود.

یونسی اظهار کرد: اتحادیه های مربوطه باید در این ایام به واحدهای صنفی زیر مجموعه خود نظارت بیشتری داشته باشند و مردم استان نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و بهداشتی می توانند گزارش شکایت خود را در سامانه شکایات Tazirat۱۳۵.ir ثبت کنند تا با قید فوریت به تخلف اعلامی رسیدگی شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از همکاری تمامی رسانه ها به ویژه مجموعه صداوسیما ،نشریات، خبرگزاری ها و زحمات خبرنگاران و مدیران کانال های خبری در سراسر استان که به منظور ارائه خدمات شایسته تر به مردم استان دلسوزانه پای کار هستند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما