وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 08:21   |   کد مطلب: 43460
امام‌جمعه نهاوند گفت: انقلاب اسلامی در طول این ۴۵ سال پیشرفت‌های زیادی کرده است که بیان این دستاوردها برای نسل جوان باعث امیدآفرینی در جامعه می‌شود.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری «عصر همدان» گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) و پشتیبانی و حضور مردم درصحنه باعث شد تا کشور از وابستگی نجات یابد.

وی اظهار داشت: این انقلاب مردمی کارهای بزرگی را انجام داده که باید در این ایام در راستای جهاد تبیین برای نسل جوان بیان شود.

حجت‌الاسلام مغیثی بیان کرد: دهه فجر فرصت طلایی برای همه به‌خصوص مسئولان است که از این فرصت برای تحقق شرکت حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنند.

وی عنوان کرد: در همین راستا می‌توان دو کار عمده انجام داد که شامل خدمتگزاری شبانه‌روز به مردم و همچنین بیان خدمات انجام‌شده در یک سال گذشته است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: بیان کارهای انجام‌شده باعث امیدواری و ایجاد انگیزه و امید در جامعه می‌شود و بسیار کار خوبی است.

وی ادامه داد: مردم همه‌کاره نظام هستند و مسئولان هر چه در توان دارند برای خدمت به این مردم به کار بگیرند چون ملت ما شایسته هرگونه خدماتی هستند.

حجت‌الاسلام مغیثی گفت: در دهه فجر مسئولان در مساجد و در بین مردم حضور یابند و با مردم گفتگو و مشکلات را از نزدیک ببینند و بشنوند و حل کنند.

وی اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی باوجود همه دشمنی‌ها و مشکلاتی که دنیای غرب برای ما به وجود آورده ولی بسیار پیشرفت کرده است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: این پیشرفت‌ها در شرایط تحریم ایجادشده و در عرصه‌های مختلف باعث حیرت دشمنان شده است.

وی عنوان کرد: در روزهای اخیر با اتکا به توان نیروهای داخلی موفق شدیم سه ماهواره را در مدار زمین قرار دهیم که دشمنان پس‌ازاین اتفاق بیانیه‌ای صادر کردند تا نشان دهند از این پیشرفت‌ها چقدر عصبانی هستند.

حجت‌الاسلام مغیثی در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات اشاره کرد و گفت: هرکس که تریبونی دارد از آن باید برای تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری در انتخابات استفاده کند.

وی بیان داشت: هرچقدر این حضور پرشورتر باشد دشمنان ناامیدتر می‌شوند و نقشه‌های آن‌ها خنثی می‌شود.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما