وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 تير 1393 ساعت 05:35   |   کد مطلب: 7976
مصطفی حسنی رئیس مرکز بهداشت همدان شد
مصطفی حسنی رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان شد.

به گزارش نافع به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان برگزار شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه سلامتی نعمت بزرگی است و در راستای تامین این مقوله مهم باید نظامی را برای آن پیش‌بینی کرد افزود: شکل‌گیری و ارائه خدمت شبکه‌های بهداشتی درمانی کشور با محوریت عدالت اجتماعی از بهترین روش‌های ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سطح جهان هستند.

حسین عرفانی با اشاره به لزوم ارتقای سطح بهداشتی کشور گفت: با تلاش و همت همگانی تا سال 1404 باید کشور از لحاظ سلامت جزو کشور‌های بسیار پیشرفته محسوب شود.

وی با اهمیت به بحث بیمه همگانی و اقتصاد بهداشت سالم تامین آنها را برای هموطنان در اولویت برنامه‌های کشور گنجاند و افزود: خوشبختانه در حال حاضر شاهد تحول بزرگی در حوزه درمان هستیم که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک در زمینه بهداشت نیز با اجرای طرح تحول نظام سلامت این مسئله مهم تحقق پیدا کند.

عرفانی ضمن ابراز امیدواری در پیشرفت نظام سلامت خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان و همکاری مردم به خصوص دست‌اندرکاران امر سلامت در قالب یک تیم منسجم و هماهنگ طرح نظام سلامت را در شهرستان همدان، استان و کشور به سرمنزل مقصود خود برسانیم.

این مسئول در طی این مراسم از خدمات چهار ساله محمدجواد نظری پویا تقدیر و تشکر و مصطفی حسنی را به عنوان رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان معرفی کرد.

منبع:فارس

دیدگاه شما