وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 تير 1393 ساعت 05:50   |   کد مطلب: 7980
همدان به عنوان مرکز پرديس غرب کشور انتخاب شد
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري همدان از دائر شدن پرديس فناوري منطقه غرب وزارت دفاع با محوريت استان همدان خبر داد.

به گزارش نافع به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان، رضا قياسي امروز در نشست روساي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي استان با معاون وزير دفاع و جمعي از مديران اين وزارتخانه، گفت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده وزارت دفاع با افزايش يک پرديس به 8 پرديس فناوري اين وزارتخانه، همدان را به عنوان مرکز پرديس غرب کشور انتخاب کرد.

وي افزود: اين تفاهم نامه هم فرصت و هم مسئوليت است و استان و وزارت دفاع به تمام مفاد آن متعهد هستند و اميدورايم از اين فرصت دو طرف بهره مند شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري همدان، اضافه کرد: نقش هماهنگي و حمايت کلان از اين حرکت ارزشمند بر عهده استانداري و وزارت دفاع است و اميدواريم مطلعي براي گسترش همکاري ها باشد.

قياسي تصريح کرد: يکي از محورهاي توسعه استان آموزش عالي است و لازم است اين مراکز، از فرصت تفاهمنامه، نهايت استفاده را داشته باشند.

وي خاطرنشان کرد: فناوري، صنعت و دانش موجود بايد تبديل به ثروت شود و در صنايع دفاع بتوانيم از اين ظرفيت نهايت استفاده را برده و سهم استان را در اين صنايع ارتقا دهيم.

قياسي در پايان از تلاش هاي معاون حقوقي و امور مجلس و مديران وزارت دفاع و روساي دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي استان در ارتباط با اين تفاهمنامه تشکر کرد.

دیدگاه شما