وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 تير 1393 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 8011
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تنها راه مقابله با دنیای استکبار را افزایش آگاهی و بصیرت مسلمانان منطقه دانست و گفت: این جنگ، جنگ دنیای استکبار با اسلام و آزادی خواهان حقیقی است.

احمد آریایی نژاد در گفت وگو با خبرنگارنافع، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده‎های شهدای هفت تیر اظهار کرد: گروه‎هایی که در نقاط مختلف جهان مشغول جنگ و خونریزی هستند از جمله داعش، تکفیری‎ها و بعثی‎ها همه در امتداد مقابله با اسلام ناب محمدی است.

وی با بیان اینکه برای این افراد شیعه و سنی فرق ندارد، افزود: این گروه‎ها لایه‎هایی از استکبار بوده و می خواهند با حمایت دنیای استکبار نوعی از اسلام تقلبی و بدلی را به مردم جهان ارائه دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن بدون اینکه هزینه کند با تبلیغات از عوامل منطقه علیه اسلام ناب اقدام کرده و عده ای افراد جاهل را وادار به مقابله با اسلام ناب محمدی می کند.

وی با اشاره به کمک‎های کشورهای عربی به این گرو‎ها ابراز کرد: دشمن بدون اینکه خود هزینه ای را در این راه صرف کند و با استفاده از هزینه کشورهای منطقه مانند عربستان این گروه‎ها را تقویت می کند.

آریایی نژاد تصریح کرد: تنها هزینه ای که دنیای استکبار در این راه می پردازد هزنه تبلیغات توسط رسانه‎ها است و سایر امکانات و تجهیزات را به راحتی از کشورهای منطقه تأمین می کند.

وی با بیان اینکه دنیای استکبار در حال حاضر با کمترین هزینه دست به مسلمان کشی می زند، بیان کرد: مقابله اهل سنت با شیعه، ادیان مختلف با یکدیگر و حتی تحریک عده ای از شیعیان جاهل علیه خودشان از فتنه‎های دشمن برای اختلاف افکنی است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان ملایر با اشاره به شبکه‎هایی که با نام شیعه در مقابل اهل سنت ایستاده اند، افزود: این شبکه‎ها از سوی دنیای استکبار حمایت جدی شده و با سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کن کار خود را پیش می برند.

وی تنها راه مقابله با دنیای استکبار را افزایش آگاهی و بصیرت مسلمانان منطقه دانست و اظهار کرد: این جنگ، جنگ دنیای استکبار با اسلام و آزادی خواهان حقیقی است.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت با اشاره به ترورهای ابتدای انقلاب گفت: کسانی که معنای حقیقی اسلام را نفهمیده اند در ابتدای انقلاب نیز دست به ترورهای کورکورانه زدند و با نام اسلام کسانی چون شهید مطهری، شهید بهشتی، شهیدان باهنر و رجایی و … را ترور کرده و حتی دست به ترور مقام معظم رهبری زدند که خواست خدا بر این بود که ایشان برای هدایت جامعه اسلامی حفظ شوند.

وی به حوادث تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ اشاره و تصریح کرد: ادامه این کج فهمی‌ها در سال ۷۸ و ۸۸ نیز در ایران دست به اقداماتی زدند که عده ای به دلیل برداشت نادرست از اسلام و عده ای نیز عامدانه بود.

دیدگاه شما