وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 تير 1393 ساعت 23:39   |   کد مطلب: 8027
دعوت از ˈعطیه زند مقدم، رزمی کار ملایری به اردوی تیم ملی
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر از دعوت ˈعطیه زند مقدمˈ بانوی رزمی کار ملایری به اردوی تیم ملی خبر داد.

به گزارش نافع، مهدی رضایی افزود: ˈعطیه زند مقدمˈ چهارم تیرماه امسال در مسابقات رزمی سوپر کنتاکت قهرمانی بانوان کشور به میزبانی استان گلستان، در رده بزرگسالان مقام دوم کشوری را کسب کرد.

وی اظهار داشت: مهرماه سال جاری مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان رزمی کار کشور برگزار می شود که این ورزشکار ملایری دیماه امسال همراه تیم ملی به مسابقات جهانی در کشور آلمان اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم ملایر با حضور 12 رزمی کار به نمایندگی از استان همدان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در مسابقات رزمی سوپر کنتاکت قهرمانی بانوان کشور حضوری مقتدرانه داشت و در رده نونهالان ˈغزل کاویانیˈ مقام اول وˈکیانا همتیˈ مقام دوم و در رده سنی نوجوانانˈمهدیه وکیلیˈ مقام دوم را کسب کردند.

رضایی همچنین از دعوت دو بوکسور ملایری به اردوی تیم ملی خبر داد و افزود: ˈمجید سبزیˈ در وزن بالای 91 و ˈشعیب برخورداریˈ در وزن 91 با کسب مقام های اول و دوم در تورنمنت چهار جانبه استان همدان، به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی بیان داشت: این مسابقات پنجم تیرماه سال جاری با حضور استان های لرستان، کردستان، کرمانشاه و همدان زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی در استان همدان برگزار شد و ورزشکاران ملایر با مربیگریˈجعفر روستاییˈ در این مسابقات حضور پیدا کردند.

ورزشکاران ملایری همچنین در مسابقات انتخابی تک پرس استان همدان که به مناسبت گرامیداشت شهدای هفتم تیرماه برگزار شد، در مجموع مقام دوم استان را از آن خود کردند.

منبع:ایرنا

دیدگاه شما