وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 19 تير 1394 ساعت 18:23   |   کد مطلب: 15212
تبلیغاتی که به مزاج مسئولین خوش نیامد
بنرهای نصب شده در رزن مخالف قوانین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده و به همین دلیل آنها را جمع آوری کرده اند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار نافع درباره اقدام فرمانداری رزن در جمع آوری بنرهای سطح شهر رزن گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر شهر بنرها، پلاکاردها، شعارهای ایام راهپیمایی ها و همه موارد تبلیغاتی ایام خاص را برعهده دارد.

محمد ابراهیم الهی تبار افزود: بنابر احتمال فراوان بنرهایی که فرمانداری به جمع کردن آنها مبادرت ورزیده مخالف نظر و خواسته شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده است و فرمانداری برای برقراری نظم راهپیمایی آنها را جمع آوری کرده است.
وی تاکید کرد: مسئولین استان ها و شهرستان ها در ایام خاص مانند راهپیمایی ها نظارت ویژه ایی به بنرهای نصب شده در سطح شهر دارند و احتمالاً بنرهای جمع شده در شهر رزن نیز از این موارد بوده است.
لازم به ذکر است؛ فرمانداری رزن در راهپیمایی روز قدس امروز، در اقدامی بنرهایی را که با موضوع سرکوب کردن فتنه گران فتنه 88بود را جمع آوری کرده است.  
انتهای پیام/پ

دیدگاه‌ها

فرمانداری رزن و همچنین الهی تبار بسیار بی کفایت و بی لیاقت هستند، با هر دولتی، ساز همان دولت را می زنند شاید می ترسند که از استانداری و فرمانداری اخراج شوند، اگر الهی تبار و فرماندار رزن طرفدار فتنه گران نبوند بنر راهپیمایی را جمع نمی کردند، مرگ بر همه فتنه گران، تا فتنه گر داریم نیازی به دشمن بیرونی نداریم.
دقیقا همینطوره.باید منتظر عکس العمل های بعدیشون باشیم

دیدگاه شما