وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 13 آذر 1393 ساعت 00:03   |   کد مطلب: 11371
راز پنهان شدن مسعود رجوی از فضای عمومی چیست؟
یکی از گزاره ها این است که در یکی از حملات موشکی به مقرهای منافقین بخشی از صورت مسعود رجوی دچار سوختگی شده و چهره ای مشمئز کننده از وی ساخته است.

به گزارش نافع، یکی از مسائل مهم مربوط به گروهک تروریستی منافقین، پنهان شدن رجوی از فضای عمومی و پادگان های آنها است.

در این خصوص اظهارت نظرات متفاوتی صورت پذیرفته و بعضاً در مواردی خود گروهک هم موج سواری هایی را به بهانه اخباری چون کشته شدن سرکرده منافقین صورت داده است.

با این حال آنچه قریب به واقعیت است تلفیقی از دو گزاره می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم:

اول اینکه رجوی پس از قرار دادن مریم عضدانلو به عنوان شخص اول سازمان برای نیروها؛ با اصطلاح رئیس جمهور برگزیده مقاومت و قرار دادن خودش بعنوان رهبر ایدئولوژیک نشان داد که قرار است تمام ماهیت گروهک را در شخصیت خودش خلاصه نماید، لذا با رفتن در قاب 'غیبت' بعنوان فردی دست نیافتنی برای اعضای سازمان، سعی کرد ماهیت شخصیتی خودش را ماورایی تعریف نماید.

گزاره دیگر که ضمن اینکه جدای از مسئله ابتدایی نیست و در واقع تکمیل کننده آن به نظر می رسد این است که در یکی از حملات موشکی به مقرهای منافقین بخشی از صورت مسعود رجوی دچار سوختگی شده و چهره ای مشمئز کننده از وی ساخته است.

رجوی در واقع با دو مورد مذکور همواره خودش را در پس پرده ای قرار داده و ابهامی دست ساز را ایجاد کرده است که نیاز به پنهان شدن دارد.

موجی مردمی علیه گروهک منافقین در عراق در حال شکل گیری است که نهایتا منجر به اخراج جمعی اعضای منافقین به صورت کلی در عراق خواهد شد،این مسئله حداقل مشخص می کند که آیا رجوی در عراق ساکن بوده است یا خیر؟ و در عین حال محدوده حضورش را در کشورهای احتمالی به نمایش می گذارد.

منبع:عصرایران

انتهای پیام/ر.ح

دیدگاه شما