وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 2 خرداد 1394 ساعت 07:43   |   کد مطلب: 14497
گوشی‌های نوکیا به مقاومت در برابر ضربات شهره آفاق هستند و اگر از طرفداران این محصولات باشید بدون شک ویدئوهایی که در آنها گوشی‌ لومیا در برابر شکنجه‌های مختلف نظیر تحملِ وزنِ خودرو و پرتاب با ضربه چوب بیس‌بال، خم به ابرو نمی‌اورند را دیده‌اید.

به گزارش نافع، خبری که امروز برای شما داریم واقعاً خوشحال‌کننده است چرا که بر اساس این خبر، لومیا ۹۲۰ واقعاً توانسته جان انسانی را نجات دهد. در ایالت گانسو (Gansu) چین، دیواری با ۲۰ متر ارتفاع پس از برخورد با میله‌فلزی بر روی سر مردم فرو ریخت. مرد خوش شانس داستان ما به همراه ۹ نفر در زیر آوار این دیوار گیر کردند و در کمال ناباوری این مرد تنها صدمات جزئی متحمل شد.

این مرد چینی به گزارشگران گفت، در حین خراب شدنِ دیوار، گوشی لومیا ۹۲۰ در دستش بوده و به طور غریزی آنرا جلوی آوار نگه داشت تا از سرش محافظت کند.این عمل باعث نجات جان وی شد اما گوشی لومیا ۹۲۰ که دستش بود نیز نقش ضربه‌گیر را ایفا کرد تا ضربات ‌کمتری به سر این مرد وارد شود.

همان‌طور که در ابتدا گفتیم ویدئوهای منتشر شده از این گوشی ثابت کرده که لومیای ۹۲۰ جان سخت‌تر از این حرف‌هاست، جالب است بدانید این گوشی پس از نجات دادن جان صاحبش تنها چند خش جزئی برداشت و بدون هیچ‌ مشکلی به کار خود ادامه داد.

متاسفانه سایر بازماندگان این حادثه به اندازه این دوستِ چینی ما خوش شانس نبوده‌اند و تاکنون ۲ نفر در این پیشامد ناگوار جان خود را از دست داده‌اند و ۳ نفر دیگر تحت مراقب‌های ویژه پزشکی هستند که بدون شک آرزو می‌کنند، ایکاش لومیا ۹۲۰ داشتند!

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت