وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 16 مهر 1402 ساعت 14:12   |   کد مطلب: 43315
در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس همدان
غرفه ویژه کتاب‌های تقریظ شده رهبری برپا شد
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: غرفه ویژه کتب تقریظ شده مقام معظم رهبری در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در همدان برپاست.

به گزارش نافع، سردار عبدالرضا آزادی عصر امروز در مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در همدان همزمان با کنگره دوم شهدا با بیان اینکه شاهد حضور ناشران از سراسر کشور در این نمایشگاه هستیم، اظهار کرد: برخی از ناشران هزار کیلومتر را طی کردند و تازه‌های نشر را به این نمایشگاه رساندند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در دوازدهمین نمایشگاه بیش از یکصد ناشر و نزدیک به هفت هزار کتاب حضور دارند، افزود: بسیار پررنگ‌تر از نمایشگاه یازدهم این دوره برگزار می‌شود و ۱۰ نشست تخصصی در کنار آن برگزار می‌شود.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج با بیان اینکه غرفه ویژه برای کتب تقریظ شده است، تأکید کرد: آثاری که به ۱۵ زبان دنیا ترجمه شده در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی با اشاره به اینکه همدان استانی برجسته در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، تصریح کرد: آثاری که در استان همدان تولید شده در سطح ملی خود را معرفی و مطرح شدند.

آزادی اظهار کرد: از مردم و مسئولان استان می‌خواهیم که از این رویداد و نمایشگاه بازدید کنند و با نقد و نظر و قدوم خود نمایشگاه را پررنگ کنند ضمن اینکه آرزو داریم حاضران در نمایشگاه با خاطره خوش این استان را ترک کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما