وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 آذر 1392 ساعت 04:39   |   کد مطلب: 4215
دهه فجر دهه‌ای برای افزایش بصیرت مردم است
دبیر ستاد شورای هماهنگی مراسم دهه فجر در همدان گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی دهه‌ای برای افزایش بصیرت مردم است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نافع، محمد جواد بیات در ستاد مراسم برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی استان همدان به عملکرد ستاد شورای هماهنگی دهه فجر در سال گذشته پرداخت و افزود: ستاد دهه فجر با تشکیل 88 جلسه در مرکز و 75 جلسه به آغاز فعالیت خود در سال 91 پرداخت.

 

وی از برگزاری 370 جلسه در سطح شهرستان‌ها و 600 جلسه در سطح روستاهای استان همدان طی ایام دهه فجر سال 91 خبر داد و افزود: 22 کمیته استانی و 170 کمیته زیر مجموعه ستاد دهه فجر شهرستان همدان به اجرای با شکوه مراسم پرداختند.

دبیر ستاد شورای هماهنگی دهه فجر در همدان با اشاره به برگزاری 7 هزار و 500 برنامه در قالب 230 برنامه در سطح استان طی ایام دهه فجر سال 91 خاطرنشان کرد: 45 مسابقه قرآنی، 17 مسابقه خاطره‌گوئی و 100 مسابقه روزنامه‌دیواری و بسیاری از مسابقات و برنامه‌های در خور انقلاب اسلامی طی ایام دهه فجر سال گذشته اجرا شد.

وی برگزاری 30 مراسم در سطح استان همدان برای نخستین بار در مساجد و بهره‌گیری از سخنرانان کشوری را طی ایام دهه فجر سال گذشته مهم دانست و افزود: 650 پروژه با اعتبار 400 میلیارد تومان طی ایام دهه فجر سال گذشته افتتاح شد.

بیات با اشاره به حضور 150 هزار نفری مردم همدان در مراسم 22 بهمن سال 91 افزود: در شهرستان همدان نیز 6 هزار و 900 نفر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور داشتند.

وی از انتخاب کمیته‌های برتر در ستاد هماهنگی دهه فجر طی سال 91 خبر داد و افزود: کمیته کودک و نوجوان، ارتباطات، روستائی و عشایر، ورزش و جوانان و فرهنگی و هنری به عنوان برتر در سال گذشته انتخاب شدند.

دبیر ستاد شورای هماهنگی دهه فجر در همدان با اشاره به عناوین روزهای دهه فجر سال 92 تصریح کرد: همه روزها با سر عنوان انقلاب اسلامی شروع و روز اول دهه فجر با نام امام خمینی(ره) و رهبری و روز پایان با عنوان رهبری، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به اتمام خواهد رسید.

وی در پایان اجرای باشکوه مراسم دهه فجر امسال را بیان ‌کننده ارزش‌ها و خدمات 35 ساله جمهوری اسلامی ایران دانست.

دیدگاه شما