وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 دى 1392 ساعت 11:54   |   کد مطلب: 4514
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی؛
9دی از روزهای پر افتخار انقلاب اسلامی است
9دی از روزهای پر افتخار انقلاب اسلامی است
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی؛ حماسه مردمی 9 دی جزوی از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: در این روز مردم با معرفت و بصیرت ایران اسلامی بار دیگر از ولایتمداری و دفاع از نظام را به جهانیان نشان دادند.

 

عطاء‌الله سلطانی‌صبور تاکید کرد: حضورپررنگ مردم در این روز باید بیش از گذشته بررسی و تبیین شود چراکه به طور قطع تشریح این موضوع نیازمند شناسایی علل ظهور و بروز این قیام است.

وی ادامه داد:علل وقوع فتنه 88 باید بیش از گذشته واکاوی و به نسل جوان منتقل شود تا نظام اسلامی از بروز چنین وقایعی در امان باشد.

وی اظهار داشت: عده‌ای در این جریان فریب خورده بودند و برخی نیز با برنامه از پیش تعیین شده در زمین می‌کردند که باید ابعاد این موضوعات تبیین، تشریح و منتقل شود.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جریان 9 دی یک شاخص است، افزود: در این جریان انقلاب با رویش‌ها و ریزش‌هایی همراه شد که البته به لطف خدای بزرگ، رویش‌های آن بیشتر از ریزش‌ها بود.

وی با بیان اینکه عده‌ای در این آزمون الهی مردود و عده‌ای تجدید شدند، اظهار داشت: تجدیدشدگان با توبه دوباره به دامان پرمهر انقلاب بازگشتند اما اصحاب لجاج، کماکان بر مواضع خود پافشاری کردند و برای همیشه به زباله‌دان تاریخ انقلاب پیوستند.

سلطانی‌صبور گفت: فتنه 88 یک آزمون بزرگ بود که در جریان آن عدهای روسفید ماندند خاطرنشان کرد: کسانی که بصیرت‌شان کدورت برداشته بود در تشخیص حق از باطل ماندند و آنانی که پشت سر رهبری حرکت کردند روسفید تاریخ انقلاب شدند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما