وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 دى 1392 ساعت 12:58   |   کد مطلب: 4515
برگزاری تجمع بزرگ 9 دی در امامزاده عبدالله(ع) همدان
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از تجمع بزرگ 9 دی در امامزاده عبدالله(ع) همدان خبر داد.

 

به گزارش نافع، حجت الاسلام حسن رضوی با بیان اینکه در روز 9 دی تجمع بزرگ مردم همدان در امامزاده عبدالله(ع) برگزار می شود، اظهار داشت: مردم آگاه همدان با حضور در این تجمع بزرگ بار دیگر بصیرت و هوشیاری خود را به رخ دشمنان نظام می کشند.

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی 88 در حافظه تاریخ خواهد ماند، ابراز داشت: مردم همدان در روز 9 دی در امامزاده عبدالله(ع) همدان بار دیگر به دشمن یادآوری می کنند که حافظ آرمان های انقلاب اسلامی هستند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه برخی افراد بی بصیرت در روز عاشورا به عزاداران حسینی اهانت کردند، بیان کرد: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی 9 دی 88 نشان دادند که اجازه هیچ گونه اهانت به مقدسات خود را نمی دهند.
حجت الاسلام رضوی با بیان اینکه باید حماسه 9 دی گرامی داشته شود، ادامه داد: مردم همدان امسال نیز مانند سال های گذشته در تجمع بزرگ 9 دی در امامزاده عبدالله(ع) پر شور تر از سال های گذشته حاضر می شوند.
وی همچنین با تاکید بر لزوم بصیرت و آگاهی جامعه، خانواده و کارکنان ادارات در مقابله با هجمه های دشمنان انقلاب اسلامی، ابراز داشت: دشمن در فتنه ۸۸ پایه های نظام یعنی رهبری، اصول دینی و اعتقادی ما را هدف قرار داده بود که با روشنگری و بیداری رهبر فرزانه انقلاب این فتنه نیز ناکام ماند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با بیان اینکه ۹دی روز بصیرت افزایی مردم ایران اسلامی است، عنوان داشت: دراین روز مردم با حرکتی خودجوش و انقلابی اطاعت خود را از ولایت فقیه ابراز و اعلام کردند که متعهد به نظام اسلامی هستند و بر این اساس تکلیف خود را در مقابل آتش فتنه روشن کردند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما