وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 دى 1392 ساعت 17:45   |   کد مطلب: 4798
 اجرای برنامه‌های نو برای نسل‌های جدید در دهه فجر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از از اجرای برنامه‌های جدید برای نسل‌های جدید طی برگزاری مراسم ایام دهه فجر خبر داد و افزود: کسانی که دارای اندیشه و فکر جدید باشند می‌توانند با حضور در 22 کمیته ستاد دهه فجر به ارائه نظرات بپردازند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی استان همدان اظهار کرد: حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران را از مهمترین وظایف مسئولان و ملت دانست و افزود: اجرای باشکوه مراسم دهه فجر کمک شایانی را برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت..

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با تأکید بر اجرای هرچه باشکوه‌تر مراسم ایام دهه فجر خاطرنشان کرد: وظیفه مسئولان و نهادها در هماهنگی اجرای مراسم دهه فجر با اشاره به تهاجمات اخیر دشمنان بیشتر از سال‌های قبل خواهد بود.

وی از وجود یک ستاد هماهنگی برگزاری مراسم دهه فجر در شهرستان همدان و 9 ستاد در سایر شهرستان‌های استان خبر داد و افزود: 24 ستاد در بخش‌ها و 600 ستاد در روستاها به هماهنگی اجرای مراسمات دهه فجر اقدام خواهند کرد.

وی از اجرای برنامه‌های جدید برای نسل‌های جدید طی برگزاری مراسم ایام دهه فجر خبر داد و افزود: کسانی که دارای اندیشه و فکر جدید باشند می‌توانند با حضور در 22 کمیته ستاد دهه فجر به ارائه نظرات بپردازند.

فاضلیان افزود:وی افزود: نقطه عطف تاریخ بشریت این است که از 22 بهمن سال 57 تا 92 شاهد پیروزی‌های چشمگیر در انقلاب اسلامی ایران بوده‌ایم.

مهدی رهبر دبیر ستاد برگزاری مراسم دهه فجر در همدان نیز از وجود دو شورای هماهنگی در ستاد هماهنگی دهه فجر خبر داد و افزود: شورای تشکل‌های دانشجوئی و نخبگان با حضور در ستاد هماهنگی دهه فجر به ارائه نظرات در راستای اجرای باشکوه‌تر مراسم دهه فجر و حضور گسترده مردم می‌پردازند.

دیدگاه شما