وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1392 ساعت 07:05   |   کد مطلب: 5012
افتتاح ۸۰ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال
فرماندار اسدآباد گفت: در دهه فجر ۸۰ پروژه عمرانی، تولیدی و صنعتی با حضور استاندار همدان افتتاح می شود و همچنین عملیات اجرایی سه پروژه عمرانی نیز در این دهه آغاز خواهد شد که برای اجرای این پروژه‌ها شش میلیارد و ۴۱۶ میلیون تومان هزینه شده است.

 

به گزارش نافع به نقل از آوای سیدجمال، حمزه عبدی کوند ظهر امروز در ستاد هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی اسدآباد با اشاره به فرمایشات امام (ره) و رهبر معظم انقلاب با عنوان پیروزی انقلاب اسلامی تداوم راه سیدجمال‌الدین است، اظهار داشت: نقش‌آفرینی سیدجمال‌الدین به عنوان مبارزی برجسته در تاریخ جهان مثال‌زدنی است.

وی گفت: با توجه به اینکه شهر اسدآباد دیار و زادگاه این شخصیت بزرگ است، باید برنامه‌های دهه فجر امسال در سطح شهرستان با شکوه خاصی برگزار شود.

فرماندار اسدآباد با با بیان اینکه در دهه فجر، یکصد و ۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در قالب ۲۰ کمیته زیرمجموعه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان اسدآباد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این دهه برنامه‌های متنوعی با حضور مردم برگزار می‌شود که جشن انقلاب در ۲۰ روستا نمونه‌ای از این برنامه‌های مردمی است.

وی با بیان اینکه باید برنامه ۱۲ بهمن ماه امسال که مصادف با سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ایران است، شاخص و تأثیرگذار باشد، گفت: باید با برگزاری جشن انقلاب در مراکز دهستان‌ها و همچنین روستاهای بزرگ غرور و افتخار پیروزی انقلاب را نمایان کنیم.

فرماندار اسدآباد با تأکید بر تزئینات سطح شهر و سردرب ادارات و نهادهای دولتی در دهه فجر، تصریح کرد: همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید با شهرداری در نصب بنر همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار اسدآباد نواختن زنگ انقلاب، دیدار مسئولان با امام جمعه، غبارروبی گلزار شهدا، نشست‌های بصیرت‌افزایی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، فرهنگی،

انشانویسی و برگزاری محفل انسی با قرآن را از جمله برنامه‌های شاخص شهرستان در دهه فجر امسال ذکر کرد.

دیدگاه شما