وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 6 بهمن 1392 ساعت 06:22   |   کد مطلب: 5128
امسال کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر 315 برنامه برگزار می کند
سرپرست جهاددانشگاهی همدان از برگزاری 205 عنوان طرح شامل 315 برنامه توسط کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

 

به گزارش نافع، اکبر اسدی  در گفت و گو با خبرنگار ما، با اعلام این خبر، اظهارکرد: کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان پس از برگزاری جلسات هم اندیشی و همفکری با اعضای شرکت کننده از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان برگزاری 315 برنامه را برای سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داد.

مسئول کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان همدان برگزاری کرسی های آزاداندیشی برای تبیین ابعاد مختلف پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، جشنهای انقلاب در دانشگاههای استان، اردوهای متنوع و متعدد، مسابقات ورزشی، نشستهای تخصصی با مضامین انقلاب اسلامی، کارگاههای تخصصی و در نهایت حضور دانشگاهیان در راهپیمایی 22 بهمن را از جمله برنامه های شاخص ایام الله دهه فجر برشمرد.

اسدی همچنین گفت: در حال رایزنی و برنامه ریزی برای دیدار اعضای کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان هستیم تا از رهنمودهایشان بهره مند شویم.

وی در بخش دیگری تصریح کرد: رویکرد کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان در سالجاری بازگویی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در سی و پنج سال گذشته برای دانشجویان به عنوان فرهیختگان جامعه و ایجاد روحیه خودباوری در آنان است.

وی ادامه داد: باید آرمانها و اهداف نظام برای نسل امروز به ویژه جوانان بازگو شود چراکه آنان آینده سازان کشور بوده و سکاندار بخش های مختلف اجرایی کشور خواهند شد.

اسدی خاطرنشان کرد: علاوه بر آن باید فضای شور و نشاط در دانشگاه ها به وجود آید و حلاوت و شیرینی در این ایام در دانشجویان ایجاد شود.

دیدگاه شما