وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 9 بهمن 1392 ساعت 05:20   |   کد مطلب: 5204
 همزمان با دهه فجر 12 هزار برنامه در همدان برگزار می‌شود
دبیر ستاد دهه فجر استان همدان گفت: همزمان با ایام‌الله دهه فجر بیش از 12 هزار برنامه متنوع در استان همدان برگزار خواهد شد.

 

به گزارش نافع به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، محمدجواد بیات ظهر امروز در جلسه کمیته ارتباطات و اطلا‌ع‌رسانی ستاد دهه فجر استان اظهار کرد: در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر، حدود 200 کمیته در شهرستان‌ها و 22 کمیته در مرکز استان تشکیل شده است و برنامه‌های مربوط به هر کمیته، طبق روزشمار تعیین شده ؛ اجرایی خواهند شد.

وی با بیان اینکه جشن‌های دهه فجر با همکاری همه دستگاه‌های استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اصناف، هیئت‌های مذهبی، مراکز آموزش عالی، مدارس و ... در برگزاری این برنامه‌ها مشارکت گسترده‌ای دارند.

بیات ادامه داد: همزمان با این ایام حدود 3 هزار برنامه در سطح آموزش و پرورش، بیش از 2 هزار برنامه در مراکز آموزش عالی و 207 برنامه در پایگاه‌های بسیج برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد دهه فجر استان همدان با تأکید بر اینکه 85 مسجد شاخص در استان میزبان برگزاری جشن‌های انقلاب خواهند بود، گفت: حدود 3 هزار برنامه هم برای برگزاری در روستاهای استان در نظر گرفته شده است.

وی برگزاری جشن تجلیل مردمی از پرسنل نیروی هوایی را از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت دهه فجر برشمرد و گفت: این برنامه عصر روز 19 بهمن‌ماه در بقعه امامزاده عبدالله(ع) برگزار خواهد شد.

بیات ادامه داد: روز 12 بهمن نیز حوزه علمیه همدان و 16 مدرسه علمیه دیگر در استان به صورت همزمان مراسم نکوداشت ورود امام خمینی(ره) را برگزار خواهند کرد.

وی سخنران مراسم روز 22 بهمن را نیز محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد و گفت: مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن در 78 نقطه از استان برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد دهه فجر استان همدان تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل همچون سال‌های گذشته، از شعارهای اصولی روز 22 بهمن خواهد بود.

دیدگاه شما