وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 20 بهمن 1392 ساعت 18:12   |   کد مطلب: 5485
 جذب نسل جوان ونوجوان مهمترین هدف برگزاری مراسم های فرهنگی در دهه فجر است
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند گفت:جذب نسل جوان ونوجوان مهمترین هدف برگزاری مراسمات فرهنگی در دهه فجر است.

 

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام گروسی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: اجرای برنامه‌های دهه فجر با محوریت نسل جوان دانش‌آموزان پویایی و نشاط بیشتری دارد و موجب انتقال پیام انقلاب به نسل جوان می‌شود واین موضوع یک راهبرد اساسی در برنامه ریزی های فرهنگی ستاددهه فجراست.
وی افزود:دهه فجر فرصت مغتنمی است تا با تشریح و تبیین این دستاوردهای ماندگار در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی به‌ویژه برای نسل جوان و نوجوان، بیش از پیش بر آگاهی بخشی به جامعه بکوشیم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند عنوان کرد: این ایام تجدید خاطره‌ای با آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب است که با مجاهدت‌ها و دلیری‌های بزرگانی همچون حضرت امام خمینی (ره) و شهدای سرافراز انقلاب اسلامی بوجود آمده است.
>>> مراسم های گرامیداشت دهه فجر در نهاوند به شکل مردمی درحال برگزاری است.

سرپرست تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند در ادامه گفت: مراسم های گرامیداشت دهه فجرانقلاب اسلامی در نهاوند به شکل مردمی وخودجوش درحال برگزاری است.

وی گفت: تمامی مراسمات گرامیداشت دهه فجرانقلاب اسلامی در مناطق مختلف شهری و روستائی بصورت کاملا مردمی و خودجوش درحال برگزاری است.

گروسی گفت: مراسمات جشن انقلاب در مساجد وهیئات مذهبی بصورت مردمی و باهمکاری ائمه جماعات و نظارت اداره تبلیغات اسلامی در مناطق مختلف شهری و روستائی بصورت مستمردر طول دهه فجر همزمان با اقامه نمازجماعت مغرب و عشاء برگزارمی شود.

وی گفت: در ایام دهه فجر ۱۵۰عنوان برنامه متنوع و جذاب فرهنگی با مشارکت تشکل های مردم نهاد با هدف بصیرت افزائی و ارتقای بینش اعتقادی نسل جوان ونوجوان در شهرستان نهاوند درحال برگزاری است.

دبیرکمیته مساجد و هیئات مذهبی شهرستان نهاوند در خاتمه افزود: ائمه جماعات و روحانیون عضو این کمیته از هم اکنون برای تشویق نسل جوان ونوجوان جهت شرکت در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن برنامه ریزی کنند.

دیدگاه شما