نمایش 1 - 10 از 454
نسل انتقالی به پایان راه نزدیک می‌شود:
اگر متوسط سن رزمندگان دفاع مقدس را ۲۳ سال در نظر بگیریم و سال ۶۳ را متوسط هشت سال دفاع مقدس محاسبه کنیم، سن متوسط بازماندگان دفاع مقدس (رزمندگان، جانبازان و آزادگان) در سال۱۴۰۲ باید عددی حدود ۶۰ تا ۶۲ سال باشد، و البته آسیب‌های روحی و جسمی وارده به این افراد، آنان را مشابه پیرمردانی ۷۰ تا ۸۰ ساله (بسته به نوع و شدت آسیب‌های روحی و جسمی) نشان می‌دهد.
اینکه متولی صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی این شهر بر عهده اداره کل منابع طبیعی است یا برخورد با خاطیان با اداره کل مسکن و شهر سازی است یک موضوع تقسیم کار بین دو اداره است و برای دوستداران طبیعت این شهر نتیجه مهم است .
وجود خونابه در مرغ‌های بسته بندی شده ماهانه چند میلیارد تومان نصیب کشتارگاه‌ها می‌کند؟
مدت ۱۲ روز از انتشار خبر آلودگی ذرت‌های سیلو اسدآباد توسط رئیس قوه قضائیه می‌گذرد اما هنوز اخبار ضد و نقیض در خصوص صحت آلودگی نهاده‌ها به گوش می‌رسد؛ تناقض در بیان گزارشات نشان از عدم مدیریت صحیح در استان همدان دارد.
با اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر شتاب پیشرفت و توسعه ملایر چند برابر شده است.
باید نسبت به آرایش سیاسی پیش رو در انتخابات مجلس دوازدهم و جهت‌گیری عمومی سیاست نظام اسلامی شناخت بهتری داشته باشیم.
مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس پایبند به قانون باشند؛
مجازات برای افراد و شخصیت‌هایی که دارای مدرک معتبر از مراکز علمی نیستند اما از القاب و عناوین علمی استفاده می‌کنند، یکی از قوانینی است که در سال 88 به تصویب مجلس و تأیید شورای نگهبان رسید.
رئیس دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی در راستای جهاد تبیین، به مصداق‌های قابل لمس ایمان و امید در کشور پرداخت.
ماده مخدر گل، یکی از خطرناک ترین مواد مخدری است که این روزها در دست جوان ها می چرخد و به اسم یک روان گردان طبیعی خرید و فروش می شود.
پس از حوادث تلخ چند روز اخیر شهرستان بهار، بانی و باعث اصلی این ماجرا، مدعی و طلبکار وارد شده و با بیانیه‌ای رسانه‌ای، تند و پر از توهین و مغالطه، تلاش کرده تا با متهم کردن دیگران، از این آب گل آلود ماهی بگیرد.

صفحه‌ها