نمایش 1 - 9 از 9
دو تیم فوتبال پاس و الوند نمایندگان فوتبال همدان در لیگ دسته اول و دوم در این هفته به میدان خواهند رفت که پاسی‌ها در همدان به مصاف نفت آبادان می‌روند تا امتیاز این رقابت را از آن خود کنند.
دو تیم فوتبال پاس و الوند نمایندگان فوتبال همدان در لیگ دسته اول و دوم امروز برای فرار از قعر جدول و پایان دادن به ناکامی‌های خود به مصاف حریفان خود می‌روند.
به بهانه انتشار عکس های تمرین مختلط تیم ملی تیر و کمان
وقتی مسئله ای غیرشرعی برای همگان کاملا عادی شود، طبیعی است که تمرین مختلط تیم ملی تیر و کمان نیز برای عموم رسانه ها از به ظاهر ارزشی گرفته تا سکولار ، صرفاً سوژه ای خبری باشد . فقط و فقط!
دولت یازدهم در ادامه سفرهای استانی خود به پایتخت تاریخ و تمدن ایران‎زمین خواهد آمد تا گره‌های کور استان را با تدبیر خودش باز کرده و امید را به مردم همدان هدیه کند.
مجهزترین سالن سنگنوردی خاورمیانه در قلب کهن شهر همدان، آمادگی کامل به منظور برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را دارا می باشد.
آینده مبهم پاس در همدان! فرصت‌‌های طلایی که پایتخت تاریخ و تمدن از دست داد
تیم فوتبال پاس روزهایی را پشت سر می‌گذارد که همه دلسوزان به ورزش، نگران آینده این تیم و برآورده شدن آرزوی همدانی‌ها برای لیگ برتری شدن این تیم هستند.
عدم هماهنگی‌ مدیریت استادیوم قدس، مسابقات فریزبی همدان بهم خورد
در هفته دوم رقابت‌های دوره‌ای درون‌استانی فریزبی باید امروز سه بازی از دور رفت انجام می‌شد که به دلیل عدم هماهنگی‌های لازم مکان و تعداد بازی‌ها تغییر کرد.
 صعود گروه کوهنوردی قائم تویسرکان به قله الوند
به مناسبت عید سعید غدیرو هفته ولایت صورت گرفت:
به مناسبت عید سعید غدیر و هفته ولایت گروه کوهنوردی قائم شهرستان تویسرکان به قله ی ۳۵۸۵متری الوند صعود کرد.
بانوی همدانی رکوردملی پرتاب دیسک را جابجا کرد
در پایان هجدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های زنان کشور، ˈفاطمه خیاطیˈ پرتابگر دیسک همدان رکورد ملی را جابجا کرد.