وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 مرداد 1393 ساعت 11:45   |   کد مطلب: 9029
اسراف در جامعه باعث ترویج فساد و بی حجابی می شود
فرماندار همدان گفت:اسراف در کنار ایجاد شکاف طبقاتی در جامعه باعث ترویج فساد و بی حجابی در جامعه می شود که مقابله با آن نیازمند حضور همه جانبه مردم در این حوزه است.

علی تعالی روز دوشنبه در ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان همدان افزود:امر به معروف و نهی از منکر تنها به حوزه عفاف و حجاب محدود نمی شود بلکه هم اکنون اسراف به بزرگترین منکرات در جامعه تبدیل شده است.

وی افزود: ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر در سال های اخیر موفقیت های خوبی بدست آورده است که همه این ها به خاطر تشکیل تیم های مذاکره کننده تذکر کلامی بوده است.

تعالی با بیان اینکه مردم با قوت در ادای این فریضه واجب ورود پیدا کنند ادامه داد: اثرات فراموش کردن این فریضه می تواند لطمات زیادی را به فرهنگ و دین وارد کند.

فرماندار همدان افزود: دوری کردن از فضای سنتی برای ایجاد یک شرایط مناسب برای جوان از الزامات این حوزه است زیرا تهاجمات فرهنگی دشمن همواره در حال افزایش است.

تعالی افزود: جمع آوری ماهواره از خانه ها نیازمند یک جایگزین مناسب برای آن در بین خانواده ها است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد یک فضای وایبری برای تغذیه روحی جوانان است، افزود: ما نیز باید به دنبال ایجاد یک امکانات و ابزار به روز و در اختیار قرار دادن آن برای جوانان باشیم.

دیدگاه شما