وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 13 آبان 1393 ساعت 13:28   |   کد مطلب: 10626
حجت‌الاسلام پناهیان گفت: بعد از این همه سال، برخی انتظار دارند مردم عاشورا را فراموش کنند در حالیکه عاشورای امسال از هر سالی استکبارستیزتر است و استکبارستیزی ما از هر سال، عاشورایی‌تر.

به گزارش نافع به نقل از دانا، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در تجمع بزرگ 13 آبان که در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا در حال برگزاری است،گفت: بعد از این همه سال، برخی انتظار دارند مردم عاشورا را فراموش کنند. عاشورای امسال از هر سالی استکبار ستیز تر است و استکبارستیزی ما از هر سال، عاشورایی تر.

وی با بیان اینکه عاشورای ما علوی است، تصریح کرد: اگر امروز 13 آبان هم نبود، عاشورای ما رنگ استکبارستیزی داشت.

پناهیان خطاب به مظلومان منطقه نیز گفت: بدانید ایران اسلامی شما را فراموش نخواهد کرد و گفتگوهای ما با آمریکا به معنی اتمام حجت است و ایران اسلامی انتقام خون تک تک شهدای منطقه را خواهد گرفت.

وی در ادامه با توصیه به مسئولان نظام گفت: دولتمردان ما غیرت اباالفضلی را فرموش نکنند تا نام آنها در تاریخ بماند.

سخنران مراسم بزرگ 13 آبان با اشاره به مذاکرات دستگاه دیپلماسی با 1+5، با بیان اینکه گفتگوی ایران با استکبار، نتیجه‌ای جز رسوایی استکبار ندارد، گفت: به تیم مذاکره کننده می‌گوییم حتی با اینها دست هم ندهید چون دستشان به خون ملتهای منطقه آغشته است.

پناهیان به موضوع فتنه 88 نیز اشاره کرد و افزود: اگر فتنه گران 88 نبودند، دشمن این جسارت را نمی‌کرد که ما را محاصره اقتصادی کند. اگر برخی عناصر ضعیف سیاسی نبودند، دشمن مقابل ملت ایران زانو می‌زد اما دشمن به این عناصر چشم امید دوخته است.

وی تصریح کرد: عقل به ما می‌گوید اگر منافع دنیایی خود را هم می‌خواهیم، باید مقابل استکبار محکم بایستیم.

   

دیدگاه شما