وضعیت آب و هوای همدان

آخرین عناوین سایت

در جریان مسابقات فوتسال دسته جات آزاد در بازی فینال، در پی یک درگیری بینی مربی کنگاور دچار شکستگی شد و بازی با نزاع دسته جمعی تماشاچیان و بازیکنان دو تیم ناتمام ماند.
تیم بستکتبال دختران  همدان به مرحله نهایی صعود کرد
تیم بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی همدان با شکست حریف البرزی خود با اقتدار به مرحله نهایی مسابقات دسته اول دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی صعود کرد.

مطالب ورزشی

اتحادیه جهانی کشتی نسبت به قهرمانی زارع در مسابقات جهانی واکنش نشان داد.
بازیکن برزیلی اعلام می‌کند یا به استقلال برمی‌گردم یا بیرون نشسته و پول فصل دوم را می‌گیرم!
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان:
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: همدان داوران خوبی در تیراندازی با کمان خوبی دارد و خوشبختانه دیشب اعلام شد که خانم غزاله رسولی برای قضاوت در پارالمپیک پاریس انتخاب شدند که یک افتخار بزرگ برای تیراندازی با کمان همدان و ایران است.
طبق حکمی از سوی عباس اورسجی، رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران، حنانه عقیلیان به عنوان سرپرست هیات کبدی استان همدان منصوب شد.
علیرضا اسفندیاری با کسب مدال طلای تک‌ضرب و نقره‌ی دو ضرب، در مجموع به مدال طلا رسید و قوی‌ترین وزنه‌بردار جوان آسیا لقب گرفت.
اسکواش‌باز نونهال همدانی:
اسکواش‌‌‌باز نونهال همدانی گفت: با تمرینات فشرده به دنبال کسب مدال‌های رنگارنگ برای شهرم هستم.
به بهارنه سالروز عملیات کربلای 4 در5ام دی ماه 1365 و لو رفتن این عملیات
	تماشای دره های دیدنی و هیجان انگیز با تله سیژپیست اسکی همدان
پیست اسکی تاریک دره سومین پیست مطرح کشور است به طوریکه پس از پیست های شمشک و دیزین به عنوان منحصر به فردترین پیست اسکی به شمار می رود .
یک تولید کننده پوشاک ورزشی عنوان کرد:
ک تولید کننده پوشاک ورزشی گفت: متاسفانه ورود پوشاک ورزشی بی کیفیت به ویژه از کشور چین توانسته است بازار داخل را با بروز مشکلاتی از قبیل بی اعتمادی ورزشکاران به خرید مارک های با کیفت داخلی کند.
دو تیم فوتبال پاس و الوند نمایندگان فوتبال همدان در لیگ دسته اول و دوم در این هفته به میدان خواهند رفت که پاسی‌ها در همدان به مصاف نفت آبادان می‌روند تا امتیاز این رقابت را از آن خود کنند.
از سوی قهرمان کیک بوکسینگ آسیا صورت می گیرد؛
سهراب بهرامی قهرمان مسابقات جهانی کیک بوکسینگ در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان مدال طلای خود را به فرزند و خانواده شهید مدافع حرم شهید صانعی تقدیم کرد.

صفحه‌ها